Чому облазить шкіра на руках

Опубликовано: 08:00, 01.04.2015
Ця проблема знайома багатьом із нас. З проблемою лущення шкіри на руках та пальцях ми зтикаємося з початком весни. Які ж причини цього явища і як з ним боротися читайте у нашому матеріалі.

x_e6d4f2ca.jpg (17.58 Kb)Алергічна реакція такого типу досить рідкісне явище в зв'язку з тим, що викликати її може тільки сильнодіючий подразник прямого контакту. Епідерміс міг постраждати від алергії на косметичні або побутові засоби. Зрозуміти, що у вас алергія, можна майже відразу. Якщо ви почали користуватися новим засобом, і реакція шкіри проявилася в протягом пари годин, то можна практично на сто відсотків думати про алергії.

У випадку з діагнозом, коли наявний дефіцит вітамінів, обмежитися одними кремами і ванночками не вийде. Адже дана проблема шкіри йде зсередини. Шкіра на пальцях рук здатна облазити в першу чергу із-за нестачі вітамінів А і Е (можна отримати з червоних овочів та фруктів, молочних продуктів, яєць, а також з рослинних олій). Не сподобається шкірі і дефіцит вітаміну С, який особливо яскраво виражений в холодні пори року. Отримати цей вітамін можна з цитрусових, звичайної цибулі, яблук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів позбутися почервоніння рук в холод
Вернуться к материалу