Як безпечно зробити ідеальний макіяж за кермом

Опубликовано: 08:40, 03.04.2015
Британські вчені провели опитування, в результаті якого з'ясували, що 43% жінок фарбуються під час водіння машини по дорозі на роботу. Дізнаєтеся в них себе? Так, це не зовсім безпечно, але ми все одно час від часу наводимо марафет, стоячи в пробках або на світлофорі. Як же знизити ризик небезпеки і в той же час зробити ідеальний макіяж - читайте в нашому матеріалі.

261534245.jpg (29.7 Kb)1. Контейнер для косметики

Перед тим, як заводити машину, приготуйте все, що вам необхідно, щоб арсенал косметики був завжди під рукою, і не доводилося довго шукати її в сумці або бардачку. Наприклад, покладіть улюблені приналежності для макіяжу в спеціальний невеликий контейнер для косметики і розмістіть його на сусідньому передньому сидінні - так все блиски і помади ніколи не будуть розсипатися по підлозі.
 
2. Килимок-тримач

Пропонуємо вам придбати спеціальний килимок і покласти його в салоні під лобовим склом, щоб все, що ви на ньому розмістите, точно нікуди не поділося. Тут може зберігатися не тільки косметика, але і телефон, окуляри або гаманець.
 
3. Скажіть "ні" блискам, рідким підводкам і розсипчастій пудрі в машині!

Вся ця косметика абсолютно не підходить для використання в автомобільних умовах. Краще не ризикуйте. Віддавайте перевагу косметиці кремовою або твердої консистенції в компактній упаковці, яку можна накладати за допомогою пальців.
 
4. Серветки

Якщо контур губ вийшов нерівним або туш відбилась на столітті, на допомогу прийдуть серветки для демакіяжу або ватяні палички. Просто завжди тримаєте їх під рукою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінити свою форму обличчя
Вернуться к материалу