Як правильно завити вії

Опубликовано: 08:40, 06.05.2015
Хто з нас не мріяв підкорювати чоловіків одним лише помахом своїх довгих вигнутих вій? Хто з нас годинами не намагався надати своєму погляду жаданих кокетства, спокусливості та краси? Хто з нас, нарешті, не замислювався про способи завивки вій?

kak-polzovatsya-schipcami-dlya-podkruchivaniya-resnic.jpg (22.07 Kb)Завивка вій щипцями

Щипці для підкручування вій користуються заслуженою любов'ю жінок ось уже багато років поспіль. І це не дивно, адже до недавніх пір це був чи не єдиний спосіб завивки вій. Та й переваги цього методу набагато вагоміше, ніж його недоліки.

Переваги завивки вій щипцями:

* Щипці здатні за лічені секунди додати віям бажаний вигин.

* Цей спосіб завивки вій вважається одним з найбільш щадних (сучасні щипці виготовляють з м'якого пластику).

Недоліки:

* Завивати вії щипцями потрібно кожен день. А це не може не позначитися на них негативним чином - з часом вони стають тонкими і ослабленими (благо, що живуть вії всього 3 місяці).

* Такий метод завивки вій підходить не для кожної погоди - надмірна волога і сильний вітер здатні звести нанівець всі старання по їх загину.

* Невдале і неакуратне поводження з щипцями може призвести до травмування вій і навіть до їх виривання.

Термічна завивка вій

Завити вії можна і вдавшись до термічної завивки. Суть цього методу проста: вії протягом декількох секунд обробляються спеціальним приладом. Так, під впливом безпечних температур, вії змінюють свою звичну форму і загинаються.

Переваги цього методу: більш стійкий і довговічний результат (у порівнянні з тушшю і щипцями).

Недолік всього один - вії тримають загин не так довго, як хотілося б.

Хімічна завивка вій

Суть цього методу до смішного проста: вії накручуються на спеціальний валик (його товщина на пряму залежить від довжини вій - чим вони коротші, тим тонше валик), потім двічі обробляються спеціальними складами (перший створює завиток, другий - фіксує його). Останній етап: нанесення на вії поживного (масляного, як правило) складу.

Тривалість процедури: 40-50 хвилин.

Переваги хімічної завивки вій:

* З її допомогою можна завити навіть короткі і прямі вії.

* Крім красивого вигину хімічна завивка надає віям візуальної довжини і густини, роблячи тим самим погляд виразнішим і глибоким.

* Ефект тримається до 3-х місяців, і в разі суміщення цієї процедури з процедурою фарбування вій дозволяє повністю відмовитися від використання туші (звідси істотна економія фінансів і часу).

Недоліки:

* У разі потрапляння хімічного препарату в очі (якщо ви звернулися до недобросовісного майстру, який завдав розчин не з середини вій, як годиться, а ближче до кореня) може з'явитися легке печіння. У цьому випадку потрібно промити очі холодною водою і забути дорогу до цього чудо-фахівця.

* Фіксуючі засоби можуть знебарвити вії на кілька тонів, тому після проведення процедури хімічної завивки вії найкраще піддати салонному фарбуванню (додаткові витрати).

* Вії після хімічної завивки потребують відновлення та догляду. Після неї слід пройти курс масляних масок (на основі касторової або обліпихової олії, наприклад).

* Через час на тлі оброблених хімічними препаратами вій починають відростати нові (прямі і рідні), що виглядає, скажемо прямо, смішно і неохайно. Поправити ситуацію допоможе проведення корекції або нова процедура (якщо відросло війок ну дуже багато).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити макіяж під окуляри
Вернуться к материалу