4 причини не стригти довге волосся

Опубликовано: 00:15, 21.05.2015
Ти вже котрий рік виношуєш в голові думку про те. аби підстригте довге волосся, бо воно важке, потребує посиленого догляду і таке інше? Давай подумаємо, чи дійсно воно тобі потрібно.

apiwj2lbb-u.jpg (23.88 Kb)1. Ти до кінця не впевнена. Якщо в тобі є хоч крапля сумніву, варто зачекати з кардинальними змінами. Таке рішення потрібно прийняти виважено, добряче поміркувати про всі "за" і "проти".

2. Зима. Довге волосся взимку дуже доречне. Воно спускається по шиї і дарує приємні відчуття. Більше того, воно зберігає тепло. Підстрижись, якщо все ще будеш цього хотіти, в теплу пору року.

3. Через хлопця. Розлучилася з хлопцем, в депресії, і хочеться змінити все в житті? Особливо те, що йому так подобалося. Подумай, хлопець на 99,9% таку жертву не оцінить, а ти будеш ридати над своїми дорогоцінними локонами.

4. Ти п'яна. Після чергового коктейлю в клубі ти замислюєшся про те, що з каре або зі стрижкою "під хлопчика" ти будеш просто неперевершеною. А то і взагалі сперечаєшся з подругами "на слабо".

Але якщо ти впевнена на всі 100% і нічого не хочеш слухати - ну тоді вперед.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко відростити невдалу стрижку
Вернуться к материалу