Як вибрати кісточки для макіяжу

Опубликовано: 13:00, 22.06.2015
Навіть непрофесіонал знає, спонжами, що додаються до палетки макіяжу, зробити акуратний і стійкий макіяж майже неможливо: засіб ризикує бути нанесеним занадто жирним шаром і обсипатися при першій же можливості. Ось чому так важливо мати під рукою відповідні інструменти для "наведення краси". Які кісточки необхідні середньостатистичній жінці для її звичного макіяжу? Як їх вибрати і як доглядати?

1_525532023f537525532023f5.jpg (21.05 Kb)Ви думаєте, що вам необхідний весь арсенал кісточок, який мають професійні візажисти? Зовсім ні! Необхідна кількість: п'ять-шість кісточок. У вас повинна бути кісточка для нанесення тональної основи: вона може бути плоскою з округло підстриженим ворсом або, навпаки, пухнастою з прямо стриженим ворсом. Необхідні також кісточки для рум'ян (якою ви будете також наносити бронзери) і для пудри. До речі, ви можете поєднати ці дві кісточки в одну. Тільки вам доведеться перед нанесенням чергового засобу знімати пігмент від попереднього. Інакше текстури і відтінки змішаються, і макіяж вийде неохайним.

Крім того, вам потрібна універсальна кісточка для тіней і для помади. Якщо є необхідність, придбайте окремо кісточку для консілера і підводки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати губну помаду тілесного відтінку (nude)

Звертайте увагу на якість ворсу. Незалежно від того, натуральний він чи ні, він повинен бути комфортний вашій шкірі. Ворсинки повинні щільно триматися основи, інакше навіть від нетривалої служби вони вилізуть, і кісточка зіпсується.

Що стосується питання: натуральний вибрати ворс або штучний, то все залежить від використання кисті з конкретним засобом. Якщо воно має рідку текстуру, то перевагу краще віддати кісточкам зі штучним ворсом, а якщо текстура суха, то з натуральним.

Не скупіться на хороші кісточки: навіть при щоденному використанні і митті вони прослужать вам роки.

Кісточку для макіяжу потрібно очищати щодня! Залишки засобів на кісточках - сприятливе середовище для розвитку бактерій, які можуть викликати на обличчі запалення, алергію та ін.

Для очищення можна використовувати спеціальні засоби для кісточок: шампунь з антибактеріальною дією, спрей (він ідеальний далеко від дому: швидко сохне, і кисті готові до використання вже через пару хвилин після обробки спреєм), серветки.

Можна використовувати і ваш звичайний шампунь для волосся. Намильте ворс і ретельно промийте кісточку під проточною водою. Сушіть кісточку в горизонтальному положенні: так ворс не буде заламуватись під вагою води.

Зберігайте кісточки також акуратно, щоб не пошкодився ворс, і в ньому не накопичився пил. Ідеально буде, якщо ви заведете для кісточок спеціальний футляр.
Вернуться к материалу