Як правильно вибрати відповідну довжину волосся

Опубликовано: 23:30, 04.07.2015
Для кожної жінки її волосся - одне з головних "знарядь краси". Щоб найбільш ефективно його використовувати, перш за все потрібно визначитися з "правильною" довжиною волосся, щоб зачіска дозволила максимально виразити індивідуальність представниці прекрасної статі.

7.jpeg (32.14 Kb)Коротке волосся

Короткі стрижки ідеальні для сучасних зайнятих жінок. У багатьох бізнес-леді просто немає часу на укладання. Для круглого обличчя краще підібрати стрижку з трохи подовженими пасмами у лоба і в скроневій частині обличчя. Якщо обличчя витягнуте, можна зробити стрижку з подовженим чубчиком. Власницям густого, жорсткого або кучерявого волосся ідеально підійде стрижка "під хлопчика", але для додання образу жіночних ноток перукар може профілювати кінчики волосся. Таку зачіску потрібно коригувати хоча б раз на тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 простих і ефектних зачісок для довгого волосся

Середнє волосся

Стрижка середньої довжини виглядає природно, практично і жіночно. Для круглого обличчя актуальною залишається стрижка "боб" з довжиною нижче підборіддя. Інші можуть носити зачіску-боб будь-якої довжини - вона нескладна в укладанні і довго зберігає форму. Для густого волосся можна застосувати техніку градуювання, щоб додати об'єм біля основи волосся, однак, для тонкого волосся градуювання не актуальне. Щоб підтримувати форму, стрижку "боб" потрібно "освіжати" приблизно раз на 1,5 місяці.

Довге волосся

Експерти вважають довге волосся універсальним - воно підходять для будь-якої форми обличчя. Така довжина дає можливість прекрасним дамам завжди виглядати по-різному. Для такого жіночого багатства перукарі постійно розробляють нові модельні стрижки. Для густого довгого волосся застосовується технологія градуювання. Довжину волосся краще вибрати на рівні ключиці або на кілька сантиметрів нижче. Оновлювати стрижку на довгому волоссі потрібно раз на кілька місяців.
Вернуться к материалу