Суперпродукти проти зморшок

Опубликовано: 23:30, 02.09.2015
Якщо зморшки та інші ознаки старіння не входять до твої плани ще як мінімум років двадцять - бери з собою наступний перелік продуктів кожен раз, коли прямуєш за покупками.

img_5ef5c3c09d0cf4c406f1f2f72d7c74.jpg (26.19 Kb)Брокколі

Діє зразок сонцезахисного крему. Сульфорафан, активний компонент брокколі, допомагає захисним ферментам (ензимам) протистояти ультрафіолетовому випромінюванню, оберігаючи, таким чином, шкіру від зневоднення, почервоніння і пухлин.

Цедра

Столова ложка цитрусового порошку на тиждень - на 30% знижує ризик раку шкіри, - стверджують вчені-дієтологи. Лимони, апельсини, лайм і грейпфрути містять D-лімонен - потужний антиоксидант, що відповідає за молодість і здоров'я твоєї шкіри.

Огірки

Природне джерело колагену. Щоб твоя шкіра буквально світилася зсередини - достатньо одного зелененького в день. Їсти потрібно разом зі шкіркою - саме в ній міститься найбільша концентрація корисних речовин.

Гарбузове насіння

Завдяки цьому незамінному вітаміну Е, твоя шкіра не потребуватиме дорогих кремів і процедурах ще довго.

Кавун

Яскраво-червона смакота, як бальзам на серце для твоєї шкіри. Відновлює, живить і захищає. Лікопін і бета-каротин перешкоджають пошкодження викликаних сонячними опіками, а також передчасному старінню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підтягнути обличчя за допомогою льону

Форель

Запалену і суху шкіру можна врятувати. "Сідай" на рибну дієту. Багате джерело жирних кислот Омега-3 миттєво реабілітує твій зовнішній вигляд.

Важливо! Сонцезахисні засоби, відмова від куріння і помірна дієта допоможуть продовжити молодість і зберегти здоровий рум'янець. А спадкові чинники людини лише на 60% визначають швидкість старіння, інші 40% - залежать від нас і наших звичок.
Вернуться к материалу