6 істин, які ти мусиш знати про консилер

Опубликовано: 18:30, 28.11.2015
Як заховати синці під очима та виглядати свіжою завжди, розповість МіЛеді!

1370967945_12321.jpg (10.51 Kb)
1. Консилери створені за принципом і подобою рідких тональних засобів.
Тільки призначені не для всього обличчя, а для корекції кольору шкіри навколо очей. Їхня формула адаптована для даної зони. У зв'язку з відсутністю сальних залоз, шкіра навколо очей тонка, схильна до сухості, в'ялості і утворенню зморшок. Тому склад насичують інгредієнтами, додають більше світловідбивних частинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:3 дієві способи звузити пори

2. У більшості консилеров досить рідка, емульсійна текстура.
Такі підходять для корекції зони "церн" (так називають улоговинки у внутрішніх куточків очей в області нижньої повіки). Ступінь покриття виходить різною: від прозорої до середньої.

3. Середню ступінь корекції забезпечить високо пігментований консилер.
Це дозволяє використовувати його для маскування пігментації (постакне, плями отримані в результаті перебування на сонці).

4. Консилери випускаються в різній упаковці.
З вбудованим пензлем або спонжем, з аплікатором як у блиску для губ, в тюбику, у флаконі з дозатором. Два останніх варіанти найбільш важкодоступні для бактерій. Решта рекомендую обробляти спиртовим дезинфектором.

5. Якщо шкіра навколо очей коричнева, використовуйте рожевий консилер, або - трохи світліше основного відтінку шкіри обличчя.
Такий варіант актуальний для орієнтального типу зовнішності (близькосхідний, кавказький типаж). У всіх інших випадках колір консілера повинен збігатися з відтінком шкіри або тонального засобу.

6. Консилер наносьте поетапно.
Спочатку - на всю зону нижньої повіки. Потім більш світлим відтінком висвітліть лунку в зоні "церн", за рахунок чого поглиблення оптично пом'якшиться і тіні зникнуть.
Вернуться к материалу