Як зберегти ідеальну зачіску під шапкою?

Опубликовано: 13:00, 06.02.2016
Спробуйте кілька простих підказок, і ви збережете зачіску під шапкою акуратною і об'ємною протягом усього дня.

2hgfhy.jpg (35.2 Kb)
1. Перед тим, як одягати головний убір, переконайтеся, що волосся абсолютно сухе. Якщо ви вирішите дати йому досихати під шапкою, то не дивуйтеся потім, що локони будуть виглядати "прилизаним".
 
2. Використовуйте косметику для додаткового обсягу волосся, перед тим, як сушити. Нанесіть після миття на локони, наприклад, спеціальний незмивний кондиціонер і висушіть волосся за допомогою круглої щітки. Потім передні пасма волосся приберіть на потилицю і сміливо надягайте шапку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 2 кращі маски для чистої шкіри
 
3. Шапки з синтетичних матеріалів неодмінно призведуть до електризації волосся. Тому вибирайте головні убори тільки зі стовідсоткової бавовни або вовни.
 
4. Віддавайте перевагу вільним шапкам. У них ви будете почувати себе затишніше й дасте волоссю трохи простору, щоб дихати. Плюс, в ідеальному стані збережеться зачіска. А якщо така простора шапка буде "з'їжджати" з голови, ви завжди можете закріпити її невидимками.

5. Носіть з собою в сумочці балончик сухого шампуню. Якщо шапка все-таки зіпсує зачіску, поверніть їй обсяг, просто струснувши балон і розпорошивши шампунь на корені волосся.
Вернуться к материалу