Які зачіски чоловіки вважають сексуальними?

Опубликовано: 13:00, 18.02.2016
Ми показали чоловікам фотографії дівчат з різними зачісками і запропонували проголосувати за ті варіанти, які здадуться їм найпривабливішими. Голосувати можна було відразу за кілька варіантів, набрані очки ми підсумовували і представляємо тобі результат!

13524478dfghheska-kolosok-2.jpg (34.01 Kb)1. Коса "риб'ячий хвіст"
Витончено перекинута на плече, ця коса одночасно виглядає розкішно за рахунок складного плетіння, природно через легку розтріпаність і неймовірно жіночно: можливо, наші респонденти досі пам'ятають шкільну любов? Зачіска набрала вражаючі 65% голосів! До речі, навчитися її робити зовсім нескладно.

2. Недбалі локони
Ніяких акуратних симетричних завитків: чоловіки голосують за природність! Деякі особливо відзначали, що сексуальна зачіска - це та, яка не виглядає так, немов її володарка годину провела біля дзеркала. 72% опитаних віддали голос за розслаблені локони. Це перемога!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як візуально здаватись вищою та стрункішою?

3. Кінський хвіст
Здавалося б, досить стандартна укладка, але останнім часом вона явно стала хітом. 57% чоловіків сказали, що зібране в хвіст волосся - це сексуально, особливо якщо додати об'єм біля коріння, а сам хвіст злегка "збити".

4. Локони "на одну сторону"
Перекинуте на одне плече кучеряве волосся розбурхують уми 68% чоловіків! Дивно, але в порівнянні з класичним укладанням - лежать хвилею по обом плечах волоссям - цей асиметричний варіант виграв з великим відривом.
Вернуться к материалу