Які техніки висвітлення волосся варто спробувати влітку?

Опубликовано: 15:00, 08.05.2016
Поради від зірок!

0909ujuikjjj.jpg (268.52 Kb)Контурування
Так-так, цей термін можна приміряти не тільки до мейкапу, а й до фарбування. Техніка контурування дозволяє створити ілюзію більш вузького або, навпаки, широкого обличчя, скорегувати його риси завдяки грі тіней і світла освітлення та темних пасом. У разі Кріссі Тейге коріння волосся залишаються природними, а пасма біля обличчя освітлюються і робляться більш яскравими - так обличчя візуально подовжується і витягується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які помилки у догляді ти постійно робиш?

gettyimages-8509326.jpg (142.29 Kb)

Мелтінг
Якщо ти не фанат занадто контрастного освітлення і хочеш залишатися в одному і тому ж відтінку волосся, зверни увагу на техніку мелтінг. Суть її в тому, що від коренів до кінчиків волосся поступово і ледь помітно "тане", стаючи світлішим. Щоб результат фарбування виглядав максимально природно і гармонійно, попроси стиліста нанести на волосся засіб для блиску і пам'ятай, що найкраще мелтінг виходить на темному волоссі, як у Сальми Хайєк.

gettyimages-505634706.jpg (75.13 Kb)

Стробінг
Стробінг або splashlight - це техніка фарбування, при якій середня секція волосся світліша, ніж коріння і кінчики, ніби ти потрапила під об'єктив прожектора. Її прихильницею є модель Джіджі Хадід, адже вона чудово знає, що стробінг для волосся "лестить" її відтінку шкіри і овалу обличчя. Цей образ має на увазі фарбування більш широких пасом (це робить колір більш багатовимірним і живим), а також мікс темних коренів, омбре, світлих відблисків біля обличчя і більш глибокого відтінку на кінчиках - не найпростіший процес, але результат того вартий.
Вернуться к материалу