Яку зачіску зробити на випускний?

Опубликовано: 09:00, 16.05.2016
Пучки, косички і завивка - три головні тенденції для зачісок на випускний в цьому році. Тобто - все мило, романтично і скромно.

2234rfergt.jpg (284.8 Kb)Тренд номер один - пучки. Можна робити щось абсолютно нехитре, а можна зав'язати в вузол попередньо завитих пасом. Якщо є бажання, можна навіть ускладнити задачу і прикрасити пучок кіскою. Загалом, вибирайте будь-яку форму і подачу. Єдине, що слід врахувати: чим менше порядку в волоссі, тим ... краще. Вітається легка недбалість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити свій парфум стійким?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що варто зробити, щоб мати розкішні вії?
 
Друга помітна тенденція - коси. Тут теж є де розгулятися фантазії: в моді практично всі варіанти плетіння. Найчастіше в оглядах згадуються зачіски з розпущеним волоссям, де частина пасом заплетені в косу (зібрані як для класичної "Мальвіни").
 
Пряме волосся в якості зачіски на випускний в 2016-му якось не дуже популярне - потрібна хвиля, хоча б легка і ледь помітна.

І ще один важливий момент - актуальні всілякі прикраси: підвіски, ланцюжки, діадеми, гребінці. Можна також сміливо вплітати у волосся металеві нитки. Просунутим дівчатам напевно сподобається ідея нанести на частину пасом тимчасову фарбу (смарагдову або фіолетову).
Вернуться к материалу