Яка зачіска підійде для ваших рис обличчя?

Опубликовано: 19:00, 04.06.2016
Правильна стрижка здатна не тільки зробити жінку стильною і привабливою. Вдала зачіска відмінно приховує маленькі недосконалості зовнішності.

324r4rft.jpg (2.46 Kb)Отже, якщо у вас ...
 
... Довгий ніс, допоможуть довгі пасма, що падають на обличчя, або пишний чубчик. Потрібен проділ? Виберіть косий. А ось зачесане назад волосся - категорично не рекомендується.
 
... Масивне підборіддя, акцентуйте увагу на пишному або кокетливому чубчику. Хороший результат дадуть великі локони по всій голові і недбалий контур. Художній безлад теж створить відчуття легкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балаяж: круті поради для блондинок
 
... Високий лоб, допоможе правильно підстрижений чубчик. Його треба зробити довгим і густим. Підійде і дворівневий, що закриває лоб.
 
... Стирчать вуха, потрібна пишна зачіска. Якщо ж стрижка коротка, необхідно створити обсяг з боків. Відстовбурчені верхні кінчики вух можна притиснути до голови гладко зачесаним пасмами, зібраними в пучок на потилиці.
 
... Дрібні риси обличчя, не перевантажуйте зачіску деталями. Вона повинна бути максимально простою. Людям маленьким на зріст підійдуть високі зачіски, однак при цьому потрібно враховувати розміри тіла. Худорлявим не личать пишні укладання.
Вернуться к материалу