Закупорені пори (акне): як уникнути?

Опубликовано: 06:30, 14.07.2016
При дотриманні простих рекомендацій появу чорних крапок і забитих пір можна легко попередити.

2053_get_img_1.jpg (29.6 Kb)Використовуй маску-плівку з активованим вугіллям
Завдяки абсорбуючим властивостям активоване вугілля відмінно справляється з глибоким очищенням шкіри обличчя від забруднень, що утворюють чорні пробки в порах. Маски з активованого вугілля допомагають вирівняти колір шкіри, а також уникнути появи забитих пір. Для приготування "чудо-маски" розімни таблетку активованого вугілля і змішай з чайною ложкою молока і желатину. Проведи косметичну процедуру раз на тиждень.

Заміни тональний засіб ВВ-кремом
Якщо ти борешся з закупоркою пір, спробуй замінити тональний засіб ВВ-кремом, який має менш щільну текстуру і має низку лікувальних властивостей, що мають протизапальну, антимікробну і антибактеріальну дію.

Зроби кислотний пілінг
Щоб поліпшити колір обличчя, вирівняти шкірний рельєф і позбутися від закупорених пір, раз в тиждень проводь пілінг за допомогою засобів, що містять фруктові кислоти (АНА-кислоти). Фруктові кислоти діють як ексфоліант, надаючи протизапальну, антибактеріальну і відлущувальному дію. Для проведення безпечної процедури AHA-пілінгу в домашніх умовах вибирай засоби у вигляді гелю з низькою концентрацією кислот (5-10%).

Використовуй продукти з маслом виноградних кісточок
Масло виноградних кісточок сприяє звуженню пор, а також має антимікробні та антибактеріальні властивості за рахунок лінолевої кислоти, яка корисна при лікуванні акне. Завдяки своїй легкій текстурі масло відмінно вбирається і не залишає відчуття липкості. Щодня очищуй обличчя від макіяжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найпоширеніші помилки, які ти робиш на пляжі

Використовуй косметичні засоби для свого типу шкіри
Пори забиваються у людей як із сухою, так і з жирною шкірою. Тому слід підбирати косметичні засоби, які підходять твоєму типу шкіри. Не зловживай препаратами, спрямованими на боротьбу з прищами, так як вони можуть надмірно висушити шкіру, в результаті чого знадобиться серйозне лікування. Кращим вибором стане не комедоногенна косметика, що не закупорить пори, а також не пересушить шкіру.

Скраби
Скраби допомагають позбутися від відмерлих клітин, а також глибоко очистити шкіру, відкриваючи пори, усуваючи лущення і збагачуючи клітини киснем. Пам'ятай: рекомендується вибирати скрабуючий засіб з дрібними абразивними частинками, щоб не пошкодити поверхню шкіри.
Вернуться к материалу