5 причин завжди спати голою

Опубликовано: 22:30, 22.07.2016
1. Ти нарешті почнеш висипатись
Згідно з дослідженнями Американської академії сну, коли ти входиш в фазу глибоких сновидінь (головний час відпочинку), твоя температура поступово знижується. Цей процес пов'язаний з виробництвом мелатоніну і гормону росту. Якщо ж ти спиш в одязі, то тіло, навпаки, нагрівається, що перешкоджає ефективному використанню цих гормонів і порушує природні цикли сну і неспання. Якщо ти не охолонеш в ліжку вчасно, то можеш навіть заробити безсоння. Спи голою і дай тілу трохи охолодитися.

581168.jpg (60.7 Kb)
2. Ти підтримуєш здоров'я інтимних органів[/b"
Ніколь Праус, вчений-дослідник з Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса, стверджує, що голий рівноцінний жіночому щастю. "Парниковий ефект" в білизні може стати відмінним живильним середовищем для бактерій і викликати дріжджовий грибок. Щоб вагінальна флора залишалася в нормі, під час сну інтимна зона повинна залишатися сухою і мати доступ до повітря. І переїдай партнеру, що сон голяка покращує якість сперми.

[b]3. Ваш секс стає кращим і частішим.

Раз вже ми заговорили про партнера. Крім очевидного факту - швидкого і легкого доступу до тіла, контакт шкіра до шкіри допомагає виробленню великої кількості гормону окситоцину (особливо, якщо ви обнімаєтеся або притискаєтеся один до одного). Більш того, вченими доведено, що, скинувши з себе все зайве, ми підсвідомо налаштовуємо себе на інтимну близькість, відчуваємо себе набагато сексуальнішими і впевненішими і маємо набагато більше шансів отримати кращий оргазм в житті. До того ж, це відмінна підмога для того, щоб частіше кохатися вранці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напій, який ти повинна пити щоранку для стрункості

4. Ти гальмуєш процес старіння
Ми вже говорили, що занадто тепле тіло вночі порушує вироблення мелатоніну і гормону росту, а це два основних гормону анти-ейдж. Коли температура падає, гормон росту вивільняється і починається прискорена регенерація клітин - це робить шкіру молодшою і змушує світитися.

5. Ти можеш схуднути

Якщо ти спиш в чому мама народила, то можеш істотно скорегувати свою вагу. Пояснення цьому феномену наступне: в нічний час тіло охолоджується, що викликає зниження рівня кортизолу. Якщо цикли сну порушуються (наприклад, через те, що піжама раптом заважає або тіло нагрілося), кортизолу стає більше, ніж потрібно, а його надлишок стимулює апетит. Можеш попрощатися з дієтою і передавати привіт післяобідній випічці. Але ж, здавалося, досить було скинути з себе все зайве в ліжку?
Вернуться к материалу