Просто красуня: 4 поради, щоб добре виглядати без макіяжу

Опубликовано: 11:00, 26.09.2016
Ось якими секретами ділимось сьогодні...

grty54y654tyghtry67y6.jpg (112.12 Kb)Регулярний спорт або просто активний спосіб життя.
Коли ми тренуємося або працюємо фізично, кров насичується киснем і активніше очищується від токсинів. І, природно, виглядає більш здоровою і свіжою. Відправляйтеся на тренування з очищеною шкірою (наприклад, міццелярною водою), після заняття добре б протерти її кубиком льоду, в душі - нанести очищувальну маску, а після нього - доглядаючий крем.
 
Самомасаж обличчя.
Досить пари хвилин в день, наприклад, після вмивання. Це не тільки прискорить кровообіг і лімфоток, а й стимулюватиме м'язи обличчя. Косметику, до речі, теж важливо наносити саме по масажних лініях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підручна косметика: 5 засобів, які врятують шкіру
 
Здоровий раціон.
Пояснення тут, напевно, зайві, і все-таки - менше неправильної смакоти, більше каш, більше багатих на вітаміни і антиоксиданти фруктів і овочів. І ще - спробуйте хоча б на час замінити чай і каву трав'яними напоями. Шкіра так перетвориться, що вам навряд чи захочеться повернутися до звичних чаю-кави.

Улюблену справу.
Для молодості шкіри потрібні "гормони щастя" ендорфіни. До речі, знаєте чому зазвичай закохана жінка буквально розквітає? В її організмі багато ендорфінів. Факт, доведений наукою. Прекрасним антивіковим засобом наука визнала і секс - під час інтиму в кров жінки надходить багато гормонів, які сповільнюють старіння.

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу