Нічого особливого: 6 зачісок, які роблять з тебе простачку

Опубликовано: 14:30, 06.10.2016
Якщо не хочеш бути простачкою, позбудься від цих зачісок.

erwer32re234234.jpg (282. Kb)

1. Кудряшки

Локони - це класика, але, як не дивно, не завжди кучері зроблять з тебе королеву краси. Подивися, наприклад, на Майлі Сайрус: з довгими локонами в ній не було нічого особливого, але зате як стильно стало, коли співачка зробила пікс!

2. Ненатуральний рудий

На жаль, але у нас погані новини: рудий колір йде тільки тим, у кого від природи дійсно руде волосся! Решту дівчат прагнення перетворитися в "бестію" робить простачкою ...

3. Рівний густий чубчик

Рівна густа чубчик робить твій образ більш агресивним і виглядає старомодно - так ходили на початку «нульових», але в 2016 році це точно не актуально.

4. Жовтий блонд

Скільки не повторюй світу, що жовтий блонд виглядає дешево і нікого не прикрашає, цю помилку роблять навіть зірки! Але ж все не так вже й складно, просто потрібно віддати перевагу більш натуральному або холодному блонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найстильніше фарбування сезону: попелястий блонд

5. Мальвіна

Чесно кажучи, ця зачіска просто дуже набридла. Та й іде вона далеко не всім - деякі модниці з «мальвінка» виглядають як дівчатка-переростки, яким давно пора дорослішати. Геть!

6. Прямий проділ

Як не дивно, але модна в прийдешньому сезоні укладання на прямий проділ теж дуже простить! А все тому, що обличчялюдини асиметричне, і прямим проділом ти тільки це підкреслюєш. Вчені ж вважають, що найбільш приваблива ліва сторона обличчя, так що і проділ краще робити зліва.

Джерело: cosmo.ru
Вернуться к материалу