Холодна пора: 5 порад з догляду, які варто знати

Опубликовано: 11:00, 29.10.2016
Щоб пережити зиму без втрат, слід змінити догляд за шкірою, руками, губами і волоссям.

grrw4r324r234.jpg (143.47 Kb)Обличчя.
Хочеться зробити акцент на самому золотому правилі догляду за обличчям в холодну пору: вранці наносимо зволожуючий крем, а ввечері - живильний. При цьому, легкі флюїди і гелеві текстури варто відкласти до потепління, а взимку віддавай перевагу більш щільним структурам. Вони створюють захисну плівку від вітру і морозу. Але врахуй, що якщо у тебе жирна шкіра, то варто уникати кремів, в складі яких є бджолиний віск і ланолін. Для будь-якого типу шкіри добре підійдуть креми, в складі яких є натуральні живильні масла.

Не рідше разу на тиждень роби вітамінну маску для обличчя.
Для сухої шкіри краще, якщо в складі маски буде масло паростків пшениці, авокадо, мигдалю, агави, лецитин, спермацет. Для жирної шкіри підійдуть речовини з протизапальними властивостями: прополіс, розмарин, екстракт чайного дерева, хвої, березових бруньок, огірка, лаванди.

Коли на вулиці стає зовсім холодно, краще відмовитися від розсипчастої косметики.
І віддати перевагу кремовим консілерам, гелевим або кремовим рум'янам, підводках і тіням для повік. Вони створюють додатковий захисний бар'єр на шкірі.

У холодну пору краще відставити тоніки і лосьйони в сторону.
І вмиватися тільки мильними лужними засобами, а потім наносити крем. Вмиватися і наносити крем слід вранці за 40 хвилин до виходу на холод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ламкість вій: що робити?

Пий багато води і не забувай, що фрукти та овочі - теж джерело вологи для організму.
Це допоможе нормалізувати роботу сальних залоз в холодний період. Подумай про придбання зволожувача повітря, домашня система опалення сильно сушить повітря.

Важливі момент: гаряча вода сушить шкіру.
Чим вона гарячіша, тим сильніше випаровування вологи з поверхні епідермісу. Тому приймай теплий душ і, якщо у тебе суха шкіра, використовую спецаільні масла або гелі для душу з пом'якшувальним ефектом. Після душа не витирайся насухо, а промокни шкіру рушником і нанеси лосьйон. Так він не тільки наповнить шкіру поживними компонентами, а й утримає рідину в шарах шкіри.

Джерело: edinstvennaya.ua
Вернуться к материалу