Вечірній макіяж: 5 типових помилок

Опубликовано: 19:00, 13.10.2016
Ось які помилки ти робиш...

kjiu7y6t543.jpg (239.34 Kb)

Помилка № 1: Неправильна форма стрілки

В цілому наша героїня непогано справляється зі стрілками, але вона робить занадто короткими їх зовнішні кінчики, тим самим візуально зменшуючи очей.
Як треба: У моделі досить довга брова і така форма очей, що кінчик стрілки потрібно малювати довше - вгору у напрямку до брів. Не треба боятися! Цей прийом дозволяє зробити форму очей більш витягнутою, мигдалеподібною і гармонізувати стрілку з досить широкими бровами.

Помилка № 2: Нанесення яскравої помади без контуру

Не секрет, що нанесення навіть червоної помади без контурного олівця - зараз в тренді. Ефект "зацілованих" губ ніхто не відміняв, але тут є один підводний камінь: модель вибирає помаду холодного винного відтінку, а саме такі кольори мають властивість "з'їдати" обсяг губ, в результаті вони виглядають меншими, ніж є насправді.
Як треба: Для вечірнього макіяжу буде більш доречним не холодний, а теплий відтінок помади.

ac2ef3078672012dc3ad2c2f17eb517b.jpg (168.61 Kb)

Помилка № 3: Неправильний вибір відтінку рум'ян

Наша героїня робить типову помилку багатьох дівчат: спочатку вона вибирає помаду холодного відтінку, а потім користується, мабуть, звичними в повсякденному житті персикового рум'янами - самого теплого відтінку з усіх наявних. У підсумку це виглядає не гармонійно.
Як треба: Під червону помаду варто підібрати рум'яна ніжно-рожевого відтінку. Наносимо дуже легким, тонким шаром від середини яблучка щоки у напрямку до скронь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Модна зачіска: подвійний вузол [ВІДЕО]
Розумна економія: 7 порад, щоб гарно виглядати без зайвих витрат
Коси та шнурівки: незвичний тренд у заплітанні [ФОТО]

Помилка № 4: непрофарбовані вії

Довгі вії - це справжній подарунок природи, і моделі в цьому сенсі пощастило. Проте туш вона використовує неправильно: вона зовсім не підкручує вії, наносячи її прямими рухами.
Як треба: Стрілки вимагають об'ємних вій. Тому фарбуємо їх від самого кореня - дрібними звивистими рухами, піднімаючи вії вгору. Обов'язково приділяємо увагу і нижнім віям, але тільки біля основи - кінчики взагалі не чіпаємо.

Помилка № 5: Макіяж брів

У нашій героїні брови просто розкішні, і вона абсолютно справедливо просто розчісує їх і закріплює прозорим гелем. Але якщо ми подивимося на зовнішній кінчик брови - там є прогалини, які непогано б фарбувати, щоб макіяж виглядав акуратним і завершеним.
Як треба: Використовуємо не прозорий гель, а коричневу туш для брів.

Джерело: cosmo.ru
Вернуться к материалу