ТОП 6 beauty-секретів жінок з ідеальною шкірою

Опубликовано: 11:00, 16.11.2016
Милуєтеся шкірою голівудських зірок, і зітхаєте, дивлячись на свою?
1960_18.jpg (27.92 Kb)• Умивайтеся холодною мінеральною водою, але тільки з газом. Лопаючись, бульбашки стимулюють кровообіг. Вичавіть у воду трохи лимонного соку, щоб звузити пори.

• В юності розширені пори — наслідок підвищеного саловиділення, а з віком стає причиною паракератозу. Інакше кажучи, порушення оновлення клітин епідермісу, які накопичуються не тільки на поверхні шкіри, але і в її порах, деформуючи і розширюючи їх. Відлущуючі засоби, салонні пілінги і засоби для Т-зони вирішать цю проблему.

• Кефір, м'якуш чорного хліба, лимонний сік з давніх часів використовувалися для звуження пор. Їх об'єднує одне — кисле середовище. В ньому відбувається адекватне відшарування ороговілих клітин і вирівнювання шкіри. Але заглядати в холодильник варто тільки в тому випадку, якщо під рукою немає хорошого відлущуючого засобу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Продукт, який допоможе позбутися зморшок

• Якщо скраб для обличчя здається занадто грубим, змішайте його з молочком для демакіяжу.

• Якщо на обличчі з'явилася вугрі, доповніть свій звичний крем сироваткою для проблемної шкіри. Але відмовтеся на час від червоного одягу, червоної помади і яскравих рум'ян, щоб не підкреслювати вади.

• Маски на основі косметичної глини (білої, зеленої і т. д.) добре очищають і звужують пори. Але якщо шкіра суха, не тримайте їх на обличчі до повного висихання. Або наносьте локально.
Вернуться к материалу