Який обрати колір помади для ідеального макіяжу?

Опубликовано: 13:04, 17.07.2017
Ми підкажемо, яким кольором намалювати губи, щоб виглядати ефектно. У 2017 в моду увійшли декілька відтінків помад.
3160_09.jpg (82.02 Kb)
Візажисти радять обрати холодні тони для блідолицих дівчат, а теплі – для смуглявого кольору обличчя. Вдало підібрана помада – додасть жінці вишуканості й краси.

Червоний

Моду не покидають червоні губи. Минають століття, а червона помада надалі у тренді. У цьому сезоні, матова червона помада зробить тебе зіркою.

Насичений бордовий

Цей колір «наступає на п’яти» червоному. Ще один стильний колір, який виділявся майже на усіх подіумах нового сезону. Візажисти й стилісти використовують бордо для створення макіяжу деграде – плавний перехід від одного кольору до іншого. Зазвичай, на контури губ наносять темний тон, а серединку замальовують світлим відтінком.

Сірий

Неформальний відтінок сірого на губах, покорив модниць. Цей колір вважають beauty-образом 2017. Під час показів літніх колекцій в рамках Тижня моди у Парижі і Нью-Йорку, сірі губи виднілись на декількох моделях великих брендів. Не кажучи вже про макіяж знаменитостей, наприклад: Джіджі Хадід або Лани Дель Рей.

Ніжно-рожевий

Природність завжди у моді. Актуальним кольором є світло-рожеві або бежеві відтінки. Тим паче, такий колір підійде для дівчат з будь-яким кольором шкіри.
Вернуться к материалу