Кератинове випрямлення волосся вдома (ВІДЕО)

Опубликовано: 00:15, 12.09.2014
Чи не кожна дівчина з прямим волоссям мріє мати романтичні кучері, а володарки "хвиль" за кожної вологої погоди мріють про безтурботне гладке волосся. В епоху розвитку все новіших і новіших технологій будь-яка мрія стає реальністю. Тепер не потрібно знущатись з себе кожного дня за допомогою праски для волосся, адже довготривале випрямлення можна зробити самій.

13896422_keratinove-vipryamlennya-volossya-brazilske-vipryamlennya-scho-potrbno-znati.jpg (17.77 Kb)Кератинове випрямлення волосся вже давно стало звичною процедурою в салонах краси кожного міста. Основою цієї процедури є власне кератин – білок, з якого на 78% складається волосина. Для того, аби зробити цю процедуру самостійно, необхідно придбати кератин. Він продається як в салонах краси та аптеках на замовлення, так і в Інтернеті.

Технологія випрямлення волосся кератином

Помийте волосся, промокніть рушником, але так щоб воно залишилось вологим. Ретельно розчешіть. Налийте близько 100 мл кератина в пульверизатор (об'єм рідини буде залежати від довжини вашого волосся). Розділіть волосся на пасма шириною 3 см і розпилюйте кератин по всій довжині, відступаючи трохи від кореня, щоб запобігти ефекту жирності. Розчешіть пасмо і продовжуйте процедуру на всьому волоссі. Щоб кератин всмоктався, зачекайте 15-20 хвилин і висушіть волосся феном. Після цього, випрямляйте волосся за допомогою праски, розділяючи його на тонкі пасма.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цікаві способи використання невидимок для волосся

Якщо ви проведете таку процедуру, то зможете забути про праску на 2 місяці, роблячи укладку максимум феном. Але варто пам'ятати про деякі правила, які допоможуть зберегти ефект довше:
1. 3 доби не мийте голову – кератину потрібен час, щоб закріпитись
2. Найближчі дні не користуйтесь ніякими шпильками та гумками для волосся
3. 2 тижні утримайтесь від будь-якого хімічного впливу: фарбування, завивка тощо.
Вернуться к материалу