Як правильно розставити акценти в макіяжі

Опубликовано: 08:40, 24.12.2014
Більшість чоловіків не помічають всіх тонкощів нашого макіяжу, тому, щоб привернути їхню увагу, потрібно правильно розставити акценти. Зроби ставку на об'єм! Пишні вії, пухкі губки і струмлива шевелюра - стовідсоткова гарантія того, що жоден хлопець не встоїть перед твоєю красою і чарівністю.

shutterstock_159672662.jpg (23.24 Kb)Зупиняючи поглядом

Іноді буває досить одного лиш погляду в обрамленні довгих густих вій, щоб твій обранець був готовий йти за тобою хоч на край світу. Для отримання бажаного ефекту тобі знадобляться накладні вії і спеціальні щипчики для завивки. Припудри повіки розсипчастою пудрою, щоб прибрати надлишки шкірного жиру, і підкрути вії за допомогою щипців. Потім нанеси тонкий шар клею по всій лінії штучних вій і за допомогою пінцета приклей їх максимально близько до коренів власних.

maxresdefault102ghbfyr67.jpg (16.26 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подовжити стійкість макіяжу

Хвилювання в маси

Об'ємна шевелюра і легка природна хвиля виглядають більш звабливо та сексуально, ніж складна, намертво зафіксована зачіска. До того ж більшості чоловіків подобається саме розпущене волосся і легка недбалість. Використовуючи велику круглу щітку, висуши пасмо за пасмом так, щоб вони стали гладкими і струмливими. Коли будеш сушити волосся біля обличчя, витягуй його вбік і трохи назад.. Потім нанеси легкий спрей для об'єму і накрути широкі пасма на великі бігуді і ще раз висуши їх феном.

109509077_content_karvingvolosnakrupnyelokony2.jpg (26.92 Kb)

Згубна пристрасть

Багато чоловіків вважають, що, якщо у дівчини повні губи, значить, вона дуже пристрасна і чуттєва натура. Для початку позбудься від лущення і нанеси на губи захисний крем. Так помада ляже рівніше і не буде скочуватися в грудочки. До того ж колір буде виглядати більш яскравим і живим. Для контуру вибери олівець в тон твоїх губ, а ще краще безбарвний восковий олівець, який забезпечить не тільки чіткий контур, але й додаткову стійкість. Після нанесення першого шару помади промокни губи серветкою і трохи їх припудри. Потім, щоб додати ще більшої чуттєвості, пензликом нанеси другий шар помади, на півтону світліше основного і розтушуй перехід.

big_1270_oboi_puhlye_gubki.jpg (23.59 Kb)
Вернуться к материалу