Як зняти стрес після робочого дня?

Опубликовано: 18:30, 29.10.2015
Монотонні робочі будні і щоденний стрес - головна причина поганого настрою і конфліктів. Додай до цього осінні холоди - ії хандра забезпечена. Як нейтралізувати ці неприємні наслідки?

thinkstockphotos-126815597.jpg (15.29 Kb)Займися бойовими мистецтвами! Жіночі єдиноборства - вже давно не екзотика. Боксування після цілого дня в офісі і для фігури корисно, і для емоційного стану. Регулярні заняття бойовими мистецтвами забезпечують тілу гнучкість, хорошу розтяжку і прекрасну координацію рухів. А філософія єдиноборств допомагає побороти замкнутість, дарує впевненість і спокій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Сумна статистика: сучасним людям не потрібні обіди

Наприклад, якщо бос вивів тебе з себе, і ти ледве стримала себе і лише дивом не висловила йому все, що думаєш, то напевно твої нерви на межі. Виплесни весь негатив на рингу в боротьбі з партнером або просто побий грушу. Ось побачиш, це допомагає і розслабляє. Крім того, навички самооборони тобі не завадять.

Альтернатива боксу - карате. Однак при всій своїй суворості цей вид єдиноборств вважається ідеально відповідним для жінок. За допомогою карате твоє тіло швидко знайде силу і гнучкість.
Вернуться к материалу