Як себе поводити на новій роботі?

Опубликовано: 13:00, 16.02.2016
Навіть найулюбленіша робота не буде в радість, якщо ви не знаходите спільну мову з колегами або якщо вас не цінують по достоїнству. Ці правила допоможуть вам якомога швидше адаптуватися в новому колективі.

54d9d1b1009db5280hjjfy00443.jpg (40.92 Kb)Дотримуйтесь дисципліни
Можливо, на цій роботі строго не стежать за тим, у скільки співробітники приходять на свої робочі місця, проте в перший час намагайтеся дотримуватися графіку неухильно. Ще краще - приходити трохи раніше, щоб був час спокійно випити кави і звикнути до незнайомої обстановки.
 
Знайомтесь
Представтесь своїм новим колегам, бажано не тільки тим, з ким ви працюєте в одній кімнаті, а й іншим. Як правило, люди більш схильні допомагати новачку, якщо вони знають його по імені, так що представитися - в ваших інтересах. Можливо, спочатку ви будете забувати імена деяких співробітників, не соромтеся перепитати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як налаштуватись на продуктивну роботу?

Посміхайтеся
Стримана посмішка тільки додасть вам очок в очах колег, ви справите враження оптимістичної доброзичливої людини.
 
Розпитуйте
Для того щоб скоріше вникнути в курс справи і адаптуватися на новому місці, не соромтеся задавати питання. Про те, як прийнято звертатися - на "ти" чи на "ви", про те, коли можна йти на обід, про те, до кого конкретно ви можете підходити з робочими питаннями. Можливо, з відповідей ви знайдете у багато цінної інформації не тільки про виробничі моментах, але і настрої в компанії.
 
Стежите за зовнішнім виглядом
Можливо, ви вважаєте за краще вільний стиль в одязі, проте в перший час варто одягатися суворо і по-офісному. Майте на увазі, що до вас зараз пильно придивляються, тому будь-яка недбалість в одязі може стати предметом обговорення серед колег.
Вернуться к материалу