Як безболісно змінити професію?

Опубликовано: 13:00, 17.03.2016
Якщо в списку ваших цілей значаться відхід зі нудної роботи і пошук власного покликання, вітаємо вас: ви - неймовірно смілива людина, яка не боїться вийти із зони комфорту! Звичайно, до цієї мети йти буде не так-то просто, зате результат вас порадує: нарешті-то ви будете насолоджуватися тіїю справою, до якої у вас лежить душа!

tgtrgrtgh55443.jpg (189.63 Kb)

Читайте!
Складіть свій список літератури, в якій викладено теоретичні відомості про вашу нову професію. Крім цього, будьте в курсі новин в цій сфері бізнесу: підпишіться на ділові друковані або онлайн-видання, стежте за тенденціями і трендами в обраній спеціальності.

Дізнайтеся про чужий досвід
Можливо, серед ваших знайомих є хтось, що володіє обраної вами професії. Можливо, в соціальній мережі ви познайомитеся з успішним професіоналом. Викличте таку людину на розмову, віртуальну або реальну, за чашкою кави. Не варто говорити, що ви шукаєте роботу в цій сфері, така заява здасться вашому співрозмовнику натяком на те, щоб він якось вам посприяв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підвищити свою продуктивність?

Проводьте експерименти
Напевно ви боїтеся кинутися, як головою у вир, в нову професію. Адже ви зовсім не знаєте, що вас там чекає, і чи будете ви в ній успішні. Спробуйте для початку злегка поекспериментувати. Наприклад, візьміться виконати одноразову роботу (нехай і безкоштовно). Можна піти на профільну конференцію або семінар, щоб поспілкуватися в середовищі професіоналів. Можна зробити якийсь проект для благодійної організації.

Розкажіть
Можете поговорити про вашу майбутню кар'єру з хлопцем або подругою - так, ніби ви вже отримали бажану посаду і займаєтеся обраною справою. Можете навіть підготувати міні-презентацію і продемонструвати її, з власними поясненнями. Можна провести жартівливу рольову гру: ваші домашні поводяться так, ніби ви вже працюєте за обраною спеціальністю.
Вернуться к материалу