Як налагодити стосунки в новому колективі?

Опубликовано: 13:00, 24.03.2016
Поради, щоб поладнати з колективом вже у нашій статті!

vfvfvfee43.jpg (194 Kb)Створи собі репутацію
Дуже важливо стати авторитетною й потрібною людиною в новому колективі. А значить, якість твоєї роботи допоможе тобі завоювати повагу колег. Продемонструй свій інтерес і прагнення до роботи. Постарайся якомога швидше вникнути в суть справи й не бійся просити поради в колег. Новий колектив навряд чи прийме людину, яка ухиляється від роботи й відверто ледарює на робочому місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які знамениті жінки побудували кар'єру не маючи освіти?

Будь відкритою для спілкування
Навіть якщо роботи дуже багато, старайся якомога більше спілкуватися з колегами. Вони не тільки введуть тебе в курс справи, а й допоможуть швидше звикнути до нового місця. Усміхайся, спілкуйся і пропонуй свою допомогу в міру необхідності. Тебе оцінять не тільки як професіонала, але і як приємну у спілкуванні людину.

Не варто брати участь у плітках та обговоренні начальства й колег
Тобі зовсім не обов'язково знати, хто з ким зустрічається й кого начальство любить більше. А свою думку про товаришів по службі формуй на основі власних вражень.

Не можна швидко потоваришувати з усіма
Не засмучуйся, якщо новий колектив не прийняв тебе з першої хвилини. Можливо, колектив уже давно склався, всі знають одне одного й не просто працюють разом, але й дружать. Стати своїм з перших днів неможливо. Не намагайся підлещуватися й набиватися у друзі. З часом ти теж станеш частиною цього дружного колективу.
Вернуться к материалу