Як полюбити свою роботу?

Опубликовано: 13:00, 25.03.2016
Якщо ви прихильник такої приказки: "краще синиця в руці, ніж журавель у небі ", тоді звичайно, вам варто спробувати умовити себе ще попрацювати на колишньому місці, ну або спробувати це зробити. А зробити це треба, тому що:

vgfgvrtjmuiu67789.jpg (177.83 Kb)1. Де ви ще таку роботу знайдете? Пам'ятаєте, як в останній раз ви її шукали? Чи багато було вибору? І чи буде нова робота краща за попередню, напевно, ви не впевнені. Якщо впевнені, що буде, тоді запитаєте, у своїх знайомих, як там у них робота. Почуєте приблизно те ж саме, що думаєте про свою. Всі люди незадоволені своєю роботою, думають, що десь там комусь живеться шоколадно. Як відомо, добре там, де нас немає.

2. Згадайте про своїх колег, з якими працюєте разом. Робота має на увазі не тільки щосекундне виконання своїх обов'язків, але ще й спілкування між співробітниками. Мабуть, 80% усього робочого часу займає спілкування з колегами, ніж сама робота. А в новому-то колективі наново доведеться з усіма знайомитися, та раптом там буде не такий дружний народ, як тут ...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як налагодити стосунки в новому колективі?

3. Варто освіжити в пам'яті, як ви сюди потрапили. Мабуть невипадково. Якщо ви за фахом лікар, то ви, зрозуміло, працюєте в медичному закладі (ну не художником же). А чому обрали цю професію? Напевно вас щось до неї тягнуло, ну а раз так - значить щось же вам повинно подобатися в лікуванні (умовно кажучи). Ось і знайдіть, що вам подобається у вашому виді діяльності і згадуйте про це частіше.

4. Нудні моменти, елементи рутинності є в будь-якій роботі. Ну куди від них дітися. А якщо ви будете все монотонне робити спочатку, а цікаве залишати на десерт, тоді у вас буде стимул переробити всю нудну роботу швидше.

5. Нарешті, варто оцінити ваш внесок в роботу всього підприємства, на якому ви працюєте. Саме вам доручили вашу роботу, значить, довіряють, значить ви потрібні на цьому місці. А ви, виявляється, цінний співробітник. Робота робить вас вище у ваших же власних очах - це теж позитивний момент.
Вернуться к материалу