Як встигнути зробити усі справи до відпустки?

Опубликовано: 13:00, 30.06.2016
Якщо зовсім скоро ви йдете у відпустку - запам'ятайте кілька порад.

dfhj6yu765.jpg (186.37 Kb)Виберіть пріоритети
Напевно є частина завдань, які можна відкласти і на потім, але ваш вроджений перфекціонізм диктує вам викластися на повну і осягнути неосяжне. Зупиніться і з усієї стоси справ виберіть ті, що дійсно важливі і не можуть почекати.

Пакетні завдання
Набагато ефективніше зосередитися на виконанні одного завдання, нехай і не на довгий час, ніж кидатися від однієї справи до іншої. Якщо не можете себе змусити займатися чимось одним, поставте годинник на таймер і, звіряючись з ним, повністю зосереджуйтеся на 20 хвилин на одному завданні, ігноруючи інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 фрази, які можуть знищити вашу кар'єру
 
Краще добре зробити, ніж ідеально не зробити
Перфекціонізм руйнує продуктивність. Так, деталі дуже важливі, але якщо ви занадто ув'язані в них, то втрачаєте рахунок часу і половину своїх завдань просто не встигаєте виконувати.

Не беріть роботу у відпустку
Навіть якщо ви не встигли зробити якийсь мегаважний проект до відпустки, ні в якому разі не беріть робочі матеріали у відпустку! Так, вам здається, що так ви надолужите згаяне і будете більш ефективним працівником, але все якраз навпаки: вам необхідно повністю переключитися і на якийсь час забути про роботу! Після відпустки ваші мізки будуть працювати набагато швидше і краще, а ось якщо ви і на пляжі будете висушувати їх робочими завданнями, то і не відчуєте, що побували на морі.

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу