Як соцмережі впливають на кар'єру?

Опубликовано: 13:00, 04.08.2016
За даними опитування HeadHunter Україна, близько 75% роботодавців вивчають профіль кандидатів в соцмережах перед тим, як прийняти остаточне рішення про працевлаштування нового співробітника.

wdefrgt45t65t4.jpg (339.22 Kb)Як вести себе в соціальних мережах, щоб інтернет-активність посприяла пошуку роботи?

Всі фотографії повинні підносити тебе тільки з вигідного боку
Так як картинка завжди першою кидається в очі, приділи особливу увагу фотографіям. Занадто відверті фото неприпустимі незалежно від того, на яку посаду ти претендуєш. HR-рам подобаються фото, які показують інтереси і захоплення людини. Наприклад, знімки з подорожей розкажуть про твої активності і бажанні дізнаватися щось нове, а фотографії з дітьми - про сімейні цінності. Також позитивний ефект принесуть фотографії, які відображають трудову діяльність: відвідування семінарів, професійних конференцій, корпоративних свят. І пам'ятай про золотий середині: 3 фотографії - це мало, а 300 - вже занадто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що розповість про тебе робоче місце?

Увага на тон публікацій
Більшість HR-ів змінюють свою думку про кандидата в гіршу сторону, якщо він використовує нецензурну лексику або ображає інших користувачів мережі. Також насторожують граматичні помилки і статуси з розряду "ненавиджу четвер - знову на роботу". Ще наполегливо рекомендую утриматися від негативних висловлювань щодо колишніх колег і роботодавця. Людина, яка постійно нашіптує і скаржиться, - не найкращий претендент на посаду.

Комусь явно не до роботи
Не присвячуй соцмережам занадто багато часу. Надмірна активність може насторожити потенційного роботодавця і наштовхнути його на думку, що тобі явно не до роботи.

Джерело: edinstvennaya.ua
Вернуться к материалу