Надто багато працюєте: 7 ознак, що вам пора зупинитись

Опубликовано: 12:00, 17.10.2016
Перевірте, чи не занадто ви зациклилися на роботі, що, до речі кажучи, не дуже-то і здорово!

mljoiuy76r54wesdfryui.jpg (170.74 Kb)

Ви стали цинічною

У будь-яких словах або вчинках інших людей (не обов'язково колег) ви підозрюєте якийсь підступ. Справді: ну не може ж людина без всякої користі давати вам поради або ділитися своїми секретами!
 

Ви мрієте про втечу

Сама того не помічаючи, ви відстежуєте вартість квитків на літак до Балі або в Іспанію. Ви розглядаєте фото з курортів і уявляєте себе на пляжі. Мимоволі ви прагнете дистанціюватися від роботи, хоча і не віддаєте собі в цьому звіту.

Ви робите прикрі помилки

Навіть найпростіші операції, які ви зазвичай виконуєте на автоматі, ви примудряєтеся виконувати з помилками. Ви забуваєте елементарне: наприклад, передзвонити клієнтові або відправити лист колезі.
 

Ви жахливо втомилися!

З почуттям втоми ви прокидаєтеся вранці, її ж відчуваєте вечорами. Таке враження, ніби навіть у вихідні дні ви не встигаєте відпочити, хоча спеціально намагаєтеся нічого не робити в уїк-енд.

Ви постійно незадоволені

Вас ніщо не радує: ні вдала угода, ні погода, ні успіхи дитини в школі. Ви навіть підозрюєте, що шеф вас похвалив немає від того, що задоволений вашою роботою, а потім, щоб не платити вам преміальні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як отримати підвищення зарплати: 7 порад
 

Ви сумніваєтеся в собі

Вам весь час здається, що ви працюєте недостатньо ефективно. Так, товариші по службі вам натякають на те, що ніхто з них не потягнув би такого навантаження, але ви, хоч і вдоволені такими компліментами, все рано впевнені, що могли б встигати набагато більше.

Ви весь час хворієте

Вас постійно і невідступно переслідують головні болі або ниючі болі в серці. Для вас стали звичними дискомфорт в області шлунка і остеохондроз. Ви п'єте жменями ліки, але вони не допомагають. Нічого дивного: вам допоможе тільки відпочинок і злегка наплювацьке ставлення до роботи!

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу