П'ять ідей, які допоможуть витрачати гроші набагато менше

Опубликовано: 17:14, 18.10.2017
Економія - не ваш коник? Ми підкажемо, як без особливих клопотів навчитися витрачати менше!
5-prostih-idey-chtobi-tratit-menshe-pryamo-seychas-1036-65195.jpg (56.32 Kb)Завжди дивіться на цінники
Як часто, пробігаючи повз торгових стелажів, ви хапаєте пакетик чогось смачного, навіть не потрудившись глянути на цінник? Це згубна звичка, особливо в наш час, коли ціни на продукти можуть коливатися, і те, що вчора коштувало дві гривні, сьогодні може обійтися в чотири. Це не займе багато часу - просто поцікавтеся, скільки коштує сподобався вам товар!
 
Просіть відкласти на 24 години
Ви вибрали собі обновку. Ви її приміряли, і вона вам однозначно сподобалася. Не варто відразу бігти до каси - попросіть відкласти для вас цю річ, в ідеалі - на 24 години. За цей час ви зможете раціоналізувати свій вибір і остаточно переконатися, що вам потрібна ця річ. Або, навпаки, зрозуміти, що шосте синє платтячко для вас явно зайве.

Просіть знижку
У будь-якому (підкреслюємо: в будь-якому!) магазині, і вже тим більше на ринку, цікавтеся у продавців, чи можна купити цей товар зі знижкою. Нехай це увійде в звичку, і ви здивуєтеся, як багато можна виграти, торгуючись! В одному магазині вам запропонують дисконтну картку, в іншому покажуть стелаж з аналогічною, але більш дешевою продукцією, в третьому - розкажуть про акцію.
 
Вимикайте світло!
Ви жахаєтеся щоразу, коли приходять рахунки за електрику, але при цьому запалюєте у будинку всю ілюмінацію, коли приходите з роботи? Привчіть себе вимикати світло, виходячи їх кімнати, доведіть цю звичку до автоматизму. Також привчіть себе ввечері, перед сном, виймати з розеток у всіх електричних приладів, які ви виключаєте зазвичай однією кнопкою.

Визначтеся з метою
Ви повинні чітко розуміти, заради чого вам варто економити гроші. Яку мету ви переслідуєте? Можливо, ця мета буде настільки бажаною (наприклад, поїхати у відпустку на море або зробити ремонт), що її позитив перекриє негатив від необхідності обмежувати себе у витратах.
Вернуться к материалу