Чому на роботі не потрібно багато розповідати: 5 причин

Опубликовано: 12:00, 12.11.2016
Ви любите поспілкуватися з колегами, і іноді цілими днями у вас не закривається рот? Ми розповімо вам, чому мовчання - золото.
5-prichin-menshe-govorit-na-rabote-1036-66742.jpg (87.21 Kb)

Це з'їдає масу часу

Проведіть експеримент: в один з днів фіксуйте, скільки робочого часу ви витрачаєте на розмови. Якщо у вас 8-годинний робочий день, і ви витрачаєте більше 1 години на порожні розмови, знайте: ви вкрали цей час! Причому у себе: ви не заробили певну суму, не просунулися по кар'єрних сходах, упустили вигідний контракт і не розібралися в складній проблемі.

Це з'їдає масу енергії

Ви відчували страшенну втому після робочого дня, протягом якого ви, в взагалі-то, особливо і не перепрацьовувалися, витративши основну частину часу на розмови з товаришами по службі? Справа в тому, що будь-яке спілкування - це обмін енергією. В ідеалі, ви отримуєте стільки ж, скільки віддаєте - уваги, співчуття, розуміння і так далі. Але чи завжди ваш співрозмовник настільки уважний і доброзичливий до вас? Напевно - ні.
 

 Це заважає зосередитися

Звичайно, жінки - істоти, здатні одночасно робити кілька справ, але з одним застереженням: якщо це рутинні, шаблонні операції. Але якщо ваша задача вимагає повної зосередженості, розмова з товаришами по службі не дає вам зануритися в її виконання. У підсумку ви витрачаєте набагато більше часу на вирішення проблеми або ж вирішуєте її з рук геть погано.

Це погіршує самопочуття

Будь-які яскраві емоції (які ви, звичайно, проявляєте в неформальній бесіді з колегою) можуть привести до різкого стрибка тиску і викликати головний біль. Як після цього ви будете виконувати свою роботу? 
 

Це заважає правильно оцінити ситуацію

Ви намагаєтеся зрозуміти чи змінилася атмосфера в колективі, чого чекати від начальства? Не поспішайте ставити масу питань і обговорювати це з колегами - просто мовчіть і послухайте. Спостерігаючи за поведінкою і кинутими побіжно словами, ви зрозумієте набагато більше, ніж задаючи прямі питання. Адже в кризових ситуаціях дуже часто на прямі запитання не відповідають або відповідають неправдиво.
Вернуться к материалу