Як гарантовано отримати роботу в Польщі?

Опубликовано: 21:55, 28.12.2017

Пошук хорошої роботи, та ще й за кордоном – справа нелегка. Справді, робота в ЄС оплачується значно вище, ніж у нас на батьківщині. Така оплата може сягати і 20 тис. грн на місяць, і це за роботу без знання мови! Що ж казати про кваліфікованих працівників, чия праця ціниться ще вище. Зараз від роботодавців надходить чимало запитів щодо працевлаштування в Польщі. Проте досвід такої праці не завжди позитивний. До кого ж звернутися, щоб точно отримати ту роботу в Польщі, на яку ви претендуєте, з хорошою оплатою? Ми зупинимося на цьому питанні. Також поговоримо про оформлення робочої візи в Польщу та збір інших документів, щоб ви могли успішно влаштуватися у іншій країні і заробляти там кошти.


До кого звернутись, щоб гарантовано отримати роботу?

Робота в ПольщіЄ всього декілька варіантів, як працевлаштуватися. Перший – знайти вакансію в Інтернеті. Зараз є декілька найбільших сайтів з різноманітними вакансіями на роботу в Польщі. Наскільки безпечно шукати заробіток саме через Інтернет? Безпеки тут ніхто не гарантує, адже ви звертаєтеся до незнайомих людей, які здійснюють таке працевлаштування неофіційно. Власне, вам може як пощастити, так і не пощастити. Все залежатиме від того, до якого посередника ви попадете. Проте досвід наших співвітчизників показав, що краще переплатити якусь суму, але звернутися до офіційного представника і отримати легальну роботу з хорошим заробітком.

Якщо вас цікавить робота в Польщі без посередників, то варто або пошукати її через знайомих, або ж все-таки звернутись до кадрової агенції. Насправді, це єдиний варіант працювати по контракту. Ви зможете відстоювати свої права, адже вони будуть прописані у трудовому договорі. Там одразу вказується оплата праці, тому ви ще на батьківщині будете знати, який заробіток буде вас очікувати. Ви зможете обрати для себе працю в будь-якому місті. Наприклад, у Кракові, Щецині, Глівіце, Кельце або іншому містечку. Якщо у вас десь є родичі або знайомі, у агенції Visa Pro допоможуть підібрати вам хорошу роботу саме в цьому місті. Ну і звичайно, варто подбати про оформлення усіх документів, в тому числі й робочої візи в Польщу. На цих питаннях і зупинимося.

Віза та інші необхідні документи

Для початку необхідно уточнити: вам однозначно знадобиться робоча віза в Польщу. Без неї ви не зможете працювати офіційно. Які ще документи вам потрібно буде взяти з собою? Серед них:

Добре перевірте, щоб медичний договір був укладений саме на той період, впродовж якого ви плануєте працювати. Не забувайте, що віза має обмежений термін дії, тому повертайтесь на батьківщину вчасно.

Вернуться к материалу