Що не треба робити на роботі?

Опубликовано: 08:00, 20.09.2014
Окрім того, що на роботі ми маємо виконувати свої обов'язки, є речі, яких варто уникати.

fotolia_188290_s.jpg (40. Kb)Зберігання особистої інформації

Не варто зберігати на роботі особисті фотографії, листи чи нотатки. Це зайвий привід для обговорень та пліток за вашою спиною.

Вибачення

Звичайно, за свою провину потрібно вибачатися, але бувають моменти, коли вибачення бувають зайвими. Помилилися – вибачтесь і відпустіть ситуацію.

Туалетні розмови по телефону

Це якраз те місце, де зустрітися можна будь з ким. І не варто кожній людині, яка заходить у дамську кімнату знати про ваші особисті справи, особливо якщо вони не для «зайвих вух».

Конфлікти

Якщо ви сподіваєтесь на кар’єрне зростання краще не влізати у сварки з колегами, тим паче з керівництвом. Людський фактор може спрацювати у будь-який момент, коли вже на твою професійність не подивляться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оздоровитися легко, навіть по дорозі на роботу!

Неприємності

Не варто сприймати роботу виключно з негативної сторони і зациклюватись на моментах ,які вас не влаштовують. Те саме стосується і людей, з якими ви працюєте, адже всі мають недоліки.

Самозакоханість і самовпевненість

Знати свої можливості – добре. Але перебільшувати свою важливість не варто. Ніхто не любить людей, які ходять із задертим носом,б – це зайвий привід для пліток за спиною.

Нерви

Це те, чого ніколи не мають помітити у вас колеги. Як би вам погано не було, краще від того, що ви розридаєтесь в офісі нікому не стане.
Вернуться к материалу