Мерайя Кері зрадила нареченому прямо на сцені [ВІДЕО]

Опубликовано: 20:40, 28.10.2016
Стала відома справжня причина розриву співачки з нареченим.

dfedfw3r24e124e123.jpg (217.63 Kb)Мерайя Кері та Джеймс Пекер розірвали заручини. Спочатку інсайдери повідомляли, що розставання відбулося з ініціативи нареченого: нібито Пекер втомився від публічного способу життя Кері та її непомірних витрат. Однак вже сьогодні ситуація обросла новими пікантними подробицями: мільярдер запідозрив співачку в зраді.

Треба визнати, не безпідставно: Мерайя Кері фліртувала з танцюристом зі своєї трупи Брайаном Танака, повідомляють обізнані джерела. Пекер давно вловив романтичні флюїди між Мерайєю і хореографом і не раз влаштовував сцени ревнощів. Перший дзвіночок пролунав ще влітку, коли Танака отримав травму коліна і не міг танцювати, проте все-таки з'явився на шоу Кері в Південній Африці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новина дня: Ірина Шейк вагітна [ФОТО]

Більш того, співачка запросила танцюриста на сцену і показала чуттєвий танець у нього на колінах, чим привела нареченого в лють. З чуток, через цю витівки Джеймс Пекер мало не вплутався в бійку з Танака, але обійшлося без рукоприкладства. Був присутній Брайан і на недавньому святкуванні Хеллоуїна, який Кері провела без Пекера. Як то кажуть, немає диму без вогню.


Джерело: elle.ru
Вернуться к материалу