БРІТНІ СПІРС закрутила роман з гарячим манекеном

Опубликовано: 06:20, 01.12.2016

Схоже, серце Брітні Спірс знову невільно. Журналісти приписують 34-річній співачці Роман з 22-річним манекенником гарячим Семом Асгарі.

4563_britni-spirs-priznana-samoy-vliyatelnoy-v-twitter_1.jpeg (38.8 Kb)
За останні півроку Брітні Спірс перетворилася на очах. Співачка регулярно хвалилася спортивними успіхами, демонструючи свою прекрасну фігуру, і кожен своїм повідомленням в Instagram нагадувала про те, що світ прекрасний незалежно від того, яка погода за вікном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

-Брітні Спірс ледь не загубила білизну у Вегасі [ВІДЕО]
-Брітні Спірс ледь не втопилась на Гавайях
-Брітні Спірс потрапила у шоу автокараоке [ВІДЕО]

І, схоже, що на такий настрій 34-річну зірку надихнув новий роман. Принаймні так вважають західні засоби масової інформації. НОВИМ обранцем Брітні став 22-річний пекучий манекенник Сем Асгарі, з яким вона познайомилася на знімальному майданчику свого кліпу на пісню "дівич-вечір".

6366_cyryygquaaetx-1jpg-large.jpeg (47.46 Kb)

Днями пара виклала в свої блоги в Twitter спільне Селфі. Правда, після того, як в ЗМІ почали з'являтися перші повідомлення про їх більш ніж дружні стосунки, Сем Асгарі тут же видалив знімок зі своєї сторінки.

Нагадаємо, що раніше Брітні Спірс була одружена з танцюристом Кевіном Федерлайном, від якого вона народила двох чудових синів - Шона Престона і Джейдена Джеймса. Також співачці приписували романи зі співаком Джастіном Тімберлейком, менеджером Джейсоном Травіком, адвокатом Девідом Лукаду, продюсером Чарлі Еберсола і зі своїм охоронцем.
Вернуться к материалу