Зізналась у всьому: Ембер Херд записала відверте відео про насильство (ВІДЕО)

Опубликовано: 16:30, 29.11.2016
Відео набрало безліч переглядів багато в чому завдяки нещодавньому скандальному розлученню Ембер і Джонні Деппа.
be4_ember_xerd_1e601cfb.jpg (64.32 Kb)Після скандального розлучення з Джонні Деппом Ембер Херд зважилася на відверте зізнання. Актриса приєдналася до соціального проекту #GirlGaze і записала емоційне відео, в якому розповіла про пережите домашнє насильство (як відомо, Херд подала на розлучення з Деппом, звинувачуючи чоловіка в рукоприкладство).

Зірка розповіла про свої відчуття після пережитого: "Було соромно, і до цього додавався ярлик жертви. Подібне трапляється з багатьма жінками, яких ви знаєте, але коли це відбувається у вашому будинку за зачиненими дверима з людиною, яку ви любите, це не так просто пережити".Херд пояснила, чому саме зараз зважилася на подібну "сповідь": "Як у жінки, що пройшла через це на очах у всього світу, у мене є унікальна можливість нагадати іншим жінкам, що так бути не повинно, що вони не самотні. Ми можемо все змінити".

Також актриса додала, що все, що сталося за останній рік в її особистому житті, їй було б важко подолати, якби не друзі: "Якби зі мною не було людей, яким я дійсно довіряю, кількох жінок, які мене підтримували, кількох друзів, то я не знаю, якою була б моє життя".
Вернуться к материалу