Емма Вотсон планує весілля

Опубликовано: 11:00, 01.08.2017
27-річна актриса Емма Вотсон, яка прославилася свого часу виконанням ролі Герміони Грейнджер в "Гаррі Поттері", зібралася заміж.
7159_watson08022016-anons.jpg (109.36 Kb)Акторка планує зіграти весілля вже в цьому році, і приступила разом з нареченим Вільямом Найтом, до планування церемонії. Закохані щосили обговорюють, кого з друзів і рідних запросити на весілля, і де їм краще все влаштувати: в Лос-Анджелесі або в Лондоні. Про це розповіла одна з приятельок актриси.

Емма і Вільям зустрічаються вже більше двох років, проте, на публіці вони з'являються вдвох вкрай рідко. Колись у актриси запитали, чому вона ховає від усіх свого коханого, та відповіла: "Я ні за що не стану вплутувати свого бойфренда в цей публічний цирк. Скільки б не говорили, що можна мати нормальні відносини, будучи знаменитістю мого масштабу, і не приховувати при цьому особисте життя - не повірю. Ніхто не витримає такого божевілля ... ". Емма пояснила, що Найт, випускник Прінстонського Університету, далекий від шоу-бізнесу і не любить привертати до себе зайву увагу.

Емма вирішила не чекати того, коли Найт встане перед нею на одне коліно і попросить з'єднати її долю зі своєю, а зробила це сама. Що, втім, не надто здивувало всіх, хто добре знає Уотсон, адже вона - переконана феміністка. Актриса не раз говорила, що вважає принизливим для жінки звичай терпляче чекати, поки чоловік ощасливить її своєю пропозицією. Емма вважає, що це в корені неправильно, і що пора покінчити з цією "середньовічною", на її думку, традицією.

Джерело: http://www.segodnya.ua/
Вернуться к материалу