Дружина Володимира Кличка зізналась, що сильно розтовстіла [ФОТО]

Опубликовано: 23:00, 01.10.2015
Американська актриса і наречена українського боксера Володимира Кличка Хайден Панеттьєрі розповіла, як їй вдалося пережити післяпологову депресію.

qmm2qkp97ns.jpg (30.05 Kb)"До пологів я важила п'ятдесят кілограмів, а на останньому місяці вагітності ваги показували вже сімдесят - і це при моєму зростіі!" - поскаржилася 26-річна блондинка, у якої всього сто п'ятдесят два сантиметри зросту. Проблеми із зайвою вагою стали однією з причин післяпологової депресії: "Деякі жінки думають, що вони одні такі або що зійшли з розуму. Насправді це поширене явище".

3uey797679644rrrrrrrr.jpg (71.14 Kb)

Дев'ять місяців тому вперше стала мамою. Засиджуватися вдома зірка не захотіла і вже через кілька тижнів після пологів приступила до зйомок у серіалі "Нешвілл". За сюжетом героїня Хайден страждає від післяпологової депресії. Як виявилося, в цьому у актриси і її серіального персонажа багато спільного. "Це те, через що проходять багато жінок і вони повинні розуміти, що не самотні, і що з цим можна впоратися. Жінки насправді неймовірні. Ми можемо робити те, що не під силу жодному чоловікові на планеті. Я маю на увазі, ми виношуємо в собі людську істоту", - ділиться своїми міркуваннями актриса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Філіп Кіркоров кардинально змінив імідж [ФОТО]

Зараз жінка почувається чудово і навіть не проти ще кількох нащадків - правда, із застереженням: "Добре було б, якщо б виношував і народжував наших малюків Володимир!"
Вернуться к материалу