Види і особливості дитячих самокатів

Опубликовано: 02:29, 11.04.2018
Самокат — це один з найбільш улюблених і безпечних транспортних засобів для дітей різного віку. Сьогодні, враховуючи широке розмаїття моделей, купити самокат, який ідеально підійде під вік і смакові переваги вашої дитини не доставить особливих складностей. Зробити це можна на сайті з дитячими самокатами http://child-bike.com.ua/katalog/samokati/ за досить доступною ціною.

3877_1yuyu.jpg (31.17 Kb)Серед переваг, якими володіють сучасні дитячі самокати можна виділити наступні моменти:Широкий вибір моделей як для хлопчиків так і для дівчаток.

Невеликі компактні розміри і легкість зберігання, особливо якщо мова йде про складні моделі.

Безпека, завдяки чому ви можете купувати самокати для дітей і навіть однорічній дитині.

Легкість освоєння: за умови правильного підбору транспортного засобу, дитина навчиться на ньому їздити за кілька хвилин.Вибір самоката в залежності від віку дитини

Для однорічного малюка підійдуть чотириколісні моделі: вони дуже стійкі, володіють легкою вагою і компактними габаритними розмірами.

Для діток від 1,5 до 3 років краще всього підійдуть самокати, оснащені трьома колесами: двома великими, розташованими спереду і одним заднім меншого діаметру. При виборі транспорту для цієї категорії дітей в першу чергу потрібно звертати увагу на якість виконання виробу і його стійкість. Не менш важливим фактором є наявність керма з пружинним механізмом, що забезпечує легкість і точність поворотів.

Для дітлахів, які досягли трирічного віку ідеальним варіантом будуть триколісні модифікації, в яких передні і два задніх колеса. Варто відзначити, що навіть недорогі моделі для цієї вікової категорії оснащені складними гальмівними і поворотними механізмами, що дозволяє урізноманітнити їзду.

Якщо вашій дитині вже виповнилося 5 років, і він добре їздить на триколісному самокаті, цілком можна придбати двоколісну модель з якісними колесами з пінополіуретану.

Для діток від 1 до 4 років прекрасно підійде такий транспортний засіб як самокат-велобіг. Це досить економне рішення, оскільки ви отримуєте не одне і не два види транспортних засобів.

Матеріалом для виконання каркаса самокатів служить полегшений алюміній, всі інші деталі найчастіше виконані з пластику різних кольорів, з принтами мультяшних героїв, ляльок, звіряток тощо

У будь-якому випадку головне, щоб обраний транспортний засіб подобалося вашій дитині.
Вернуться к материалу