На ножах з Ольгою Фреймут

Опубликовано: 02:35, 14.02.2017

Гостросюжетний проект На ножах з Ольгою Фреймут повертається на ваші екрани!

fccb582f6144129bbe636459ffc882f5.jpg (30.76 Kb)

Відчайдушна Ольга Фреймут вже поспішає рятувати українські заклади, які існують на межі краху. Прем'єра 2 сезону стартує з 7 лютого на телеканалі 1+1.

Чи вистачить сил Ользі і її помічникові зробити із пропащого закладу громадського харчування розкішний дорогий ресторан? Як бути, якщо твоє улюблене місце роботи в'яне на очах? Як побудувати гідний ресторан, який буде процвітаючим і затишним? Як зробити так, щоб клієнти дивилися на твій заклад тільки захопленим поглядом? Фреймут впевнена, що якщо робочий персонал вважає ресторанний бізнес своїм покликанням і справою всього життя, то все заплановане і неймовірно бажане неодмінно збудеться.

Допомагати Олі буде команда талановитих людей і професіоналів своєї справи. Головний з них - Діма Борисов - кулінарний бог, який зробив свій бізнес успішним не тільки в Україні, але й в Іспанії. Знамениті дизайнери, відомі психологи, експерти в питаннях етикету та інші фахівці допоможуть нашим учасникам позбутися проблем, оцінити слабкі та сильні сторони і стати на правильний шлях.

На жаль, багато ресторанів і кафе терплять розорення і збитки по всій території України. Іноді так буває - справа, в яку ти вклав все, що в тебе є, розвалилася через непорозуміння, зайві крики, сльози, образи і докори. А далі лише смуток і розчарування. Найчастіше так і буває, що помітити недоліки та зрозуміти причини невдач самому занадто важко, а зі сторони – справді видніше. Програма На ножах радить зневіреним українським рестораторам не опускати руки, адже наші експерти вже готові рятувати ці тонучі кораблі і виводити їх на новий світлий шлях. Вони підкажуть правильні рішення, дадуть найвірніші поради, утруть сльози і підтримають у важку хвилину. Звичайно, змінитися зможе не кожен. Це важка праця, як на робочому, так і на психологічному рівні.

Перш, ніж змінювати щось в своєму бізнесі або оточенні, потрібно почати з самого себе. Новий дизайн приміщень, секретні рецепти та інгредієнти, професійне обслуговування, ідеальна сервіровка столів і приємна атмосфера подарують закладам і їх власникам другий шанс.

Не пропустіть новий 2 сезон реаліті-шоу На ножах з 7 лютого та спостерігайте за долями наших героїв і їх власності разом в нами. Дивіться початок 2 сезону і наступні випуски на відеопорталі ovva.tv.

Та багато іншого контенту дивись на ovva.tv

Вернуться к материалу