Як правильно обрати засоби з догляду за бровами?

Опубликовано: 08:10, 18.10.2015
Світові експерти в області макіяжу не втомлюються повторювати, що правильно підібрана форма брів є своєрідним каркасом, який "тримає»" обличчя. Однак лише деякі з нас можуть похвалитися гарним вигином брів, який не вимагає доопрацювання.

690x537_1_832adc37b5c1d6072b101ec96817e947690x537_0xd42ee42a_122224321445001692.jpeg (41.99 Kb)При виборі відтінку олівця або тіней для брів в першу чергу необхідно керуватися вашим натуральним кольором, який визначають за тоном шкіри, кольором очей і відтінком волосся. Основне завдання - підкреслити брови, зробивши їх трохи яскравіше, але не більше ніж на 1-2 тони. Виняток становлять дівчата, яких природа нагородила темними бровами, а також любительки яскравого макіяжу, в поєднанні з яким акцентовані брови будуть виглядати вульгарно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Топ-7 зіркових лайфхаків для розкішного волосся

Попелястим блондинкам краще віддавати перевагу холодним відтінкам, наприклад, кольором графіт. Золотисто-рудим блондинкам чудово підійдуть всілякі теплі відтінки, від охри до світло-коричневого, а володарці світло-русявого волосся відмінно виглядатимуть бежеві і попелясто-коричневі відтінки.

Що стосується брюнеток, то їм, навпаки, необхідно вибирати відтінок брів на 1-2 тони світліше - відповідно до кольору волосся і тону шкіри. Власницям світлої шкіри з холодним чорним відтінком волосся підійдуть темно-сірі тони. Шоколадний відтінок красиво підкреслить темно-коричнева гама, а класичний вугільно-чорний колір прикрасить лише дівчат зі смаглявою шкірою і насиченим чорним відтінком волосся.

При виборі засобу для дизайну брів слід враховувати, якого ефекту вам хочеться в підсумку домогтися, а також природні особливості росту і форми брів. Так, якщо ви хочете отримати чітко окреслений контур, використовуйте класичний олівець. Пудра і тіні для брів створять природний ефект, а також додадуть інтенсивності кольору. Власницям густих брів експерти радять використовувати спеціальні кольорові туші, а також гелі для фіксації.
Вернуться к материалу