Секрети денного макіяжу влітку

Опубликовано: 22:20, 25.05.2018
Як робити макіяж так, аби він підкреслював твою природну красу, а всі думали, що ти і зовсім без макіяжу? А особливо влітку, коли майже всіх представниць прекрасної половини людства «мучить» жирний блиск на обличчі, що з цим робити?

5964_01.jpg (28.78 Kb)Перш за все, потрібно правильно доглядати за шкірою обличчя. Не можна забувати про щоденне (ранкове і вечірнє) очищення шкіри. Для цього найкраще обрати міцелярну воду. Однак, якщо ви використовували стійкий макіяж, перед використанням міцелярної води потрібно змити все засобом для зняття стійкого макіяжу! Не забувайте про зволоження і живлення шкіри. Влітку краще використовувати засоби з легкою структурою. Наприклад, мус. А ось жирні креми краще залишити на зиму.

З чого ж починати власне процес нанесення макіяжу? Навіть сьогодні багато хто не знає, що першим етапом має бути основа під макіяж, котру можна замовити за посиланням https://beauberry.com.ua/cosmetics/face/base/. Тут представлений однозначно кращий засіб для догляду за обличчям серед усіх, котрі присутні на ринку.

Для чого взагалі потрібна ця основа? Найперше вона допомагає представниці прекрасної статі зробити однотонний і «правильний» макіяж, котрий буде виглядати так, наче у голлівудської зірки. Цей косметичний засіб дозволяє довше зберігати шкіру м’якою та гладкою, а про такий ефект справді мріє кожна жінка. До речі, основу під макіяж можна також використовувати окремо, не наносячи потім нічого більше.

Варто додати, що деякі жінки досі плутають основу під макіяж з тональним кремом або пудрою. Справа в тому, що останній косметичний засіб наноситься на все обличчя повністю і покликаний зробити його виразнішим. А от основа під макіяж наноситься виключно на проблемні ділянки шкіри обличчя. Це можуть бути прищі, червоні плями та інші місця, котрі значно виділяються з-поміж інших. Тому основа під макіяж потрібна всім, без виключення, жінкам, якщо вони, звісно, хочуть виглядати красиво, стильно і молодо.

Сам тип макіяжу залежить від того, якого саме ефекту ви хочете досягти. Якщо йдете у нічний клуб, тоді підійде яскравий мейк-ап, який допоможе вам виділятися із натовпу. На ділові переговори краще обрати стриманий варіант, котрий лише підкреслить вашу красу та стиль, але не буде про це кричати на кожному кроці. Саме завдяки вмінню комбінувати різноманітні типи косметики справжня жінка вміє виглядати по-різному саме тоді, коли їй найбільше це потрібно. І найголовніше пам’ятати, що щира усмішка додає 100 балів будь-якому макіяжу.
Вернуться к материалу