3 головні правила будь-якої дієти

Опубликовано: 18:30, 21.10.2015
"З понеділка ніяких тортиків, сідаю на дієту!" Скільки разів ви вимовляли цю фразу? А скільки разів домагалися результату? .. Вся справа в тому, що, замислюючись про розумні обмеження, ми не проводимо тактичну підготовку, тобто не робимо те, що могло б допомогти нам йти до обраної мети.

690x460_0xd42ee42d_45677231445333901.jpeg (20.9 Kb)Перекусити і дрібні спокуси: міняй дислокацію
Подивіться уважно: що-небудь їстівне лежить на видному місці? Чи входять ці страви в заповітний список продуктів, які ви дозволите собі вживати, сівши на дієту? Якщо це фрукти - відмінно, нехай залишаються. Якщо вазочка з цукерками, краще сховайте. Постарайтеся прибрати в шафу за закриті і непрозорі двері все недозволене.

Пий воду замість нудьги і голоду
Дуже багато людей не розуміють, коли їм хочеться пити, а коли вони голодні. Інші плутають нудьгу і голод. І подібна плутанина може критично позначитися на тому, наскільки ефективно у вас виходить худнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Аюрведичний чай для швидкого зниження апетиту

Вмієте відрізняти одне від іншого? Відмінно! Якщо поки ні - поставте поруч з джерелом спокус питну воду у великій пляшці. Кожен раз, коли ви все-таки згадайте про існування в холодильнику смачного сиру (який не входить у дієтичний план), спробуйте випити пару ковтків води і почекайте 10 хвилин. Якщо через цей час вам все ще хочеться щось з'їсти - значить, ви, швидше за все, голодні і пора поїсти нормально.

Розмір має значення: проведи ревізію посуду
Про цей ефект багато чули, але мало хто вирішив щось з цим зробити: люди орієнтуються на звичні порції виходячи з розміру тарілок. І жахаються, що вживають їжі більше необхідного тільки тому, що звикли накладати її в тарілку більшого розміру. Я закликаю вас прибрати великі тарілки і використовувати маленькі. Викидати не обов'язково - можна просто на пару тижнів почати їсти з блюдця. Те ж саме стосується ложки. Ви їли виделкою - тепер ваш прилад на час дієти чайна ложка: вона змусить вас є маленькими порціями і розтягувати час під час їжі (за яке гарантовано приходить насичення).
Вернуться к материалу