Народні способи швидко вилікувати сезонну застуду

Опубликовано: 01:30, 21.11.2016
Офісні працівники хворіють частіше за інших.
1695_yak-zavaryuvati-imbir-vid-zastudi.jpg (40.35 Kb)

Гарний сон


Найбільший ризик заразити оточуючих респіраторними інфекціями - в перші три дні. "Піковий" день для самого хворого - перший. Якщо взяти за свій рахунок день - недозволена розкіш. Відчуваючи з ранку нездужання, залишіться удома на 3-4 години і обов'язково проведіть їх в ліжку. Постарайтеся заснути. Прогріватися перед виходом на роботу не варто: перепад температур погіршить стан.

Чай з аптечних трав та сухофруктів


На роботі допоможе часте пиття гарячих напоїв.Не тільки чай з лимоном, але і компоти, морси. Можна запарити сухофруктів окропом. Дати настоятися 30 хвилин і пити узвар. Хороший і зелений чай - він містить противірусні речовини. Доданий в напої корінь імбиру активізує імунітет, а ромашковий чай бореться із запальними процесами.

Липу заварювати не можна - пропотіти в офісі не безпечно.


Пити бажано по троху цілий день. Це не тільки допомагає виводити токсини, але і служить профілактикою головного болю, який часто є разом із застудою.

Додавати цукор у чай не потрібно, він знижує здатність лейкоцитів боротися з бактеріями.

Адекватно оцінювати можливості


Не ставте нереальних завдань: поки ви хворі, продуктивність знижена. У вечері температура зазвичай наростає, а разом з нею - слабкість. Щоб не перевантажитися, краще робити перерви кожні півгодини. Закрити очі, глибоко дихати, подумки знаходити м'язові затиски і прибиратиїх. Через напруження, хвороба розвивається швидше.

Якщо мова йде про роботу дому, постарайтеся влаштуватися з паперами або комп'ютером в ліжку. Будильник, який задзвонить через кожні півгодини, допоможе не заснути. Обов'язково виділіть час для перевірки своєї роботи, навіть якщо ніколи так не робили. Застуда знижує уважність, швидкість реакції і навіть пам'ять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


ТОП 4 природних замінники ліків, які є у кожному домі


Купити льодяники і аерозолі


Чи будете ви брати знеболювальну та жарознижувальну залежить від самопочуття. Льодяники від болю в горлі зупинять запалення, тільки вибирайте саме лікувальні, антибактеріальні, а не ментолові, покликані просто "заморозити" неприємні відчуття.

Перед тим, як капати каплі у ніс, варто зробити промивання сольовим розчином, мінеральною водою або аерозолем з морською водою. Промивання очищає і зволожує слизову носа.

Їсти лимони та арахіс


Чим більше цинку організм отримає з продуктів в перші дні хвороби, тим менше вона триватиме. Зарядити організм можна гарбузовим насінням, арахісом або морепродуктами. Корисніше аксорбінки сік двох лимонів, розведений літром теплої води або розведений аптечний сироп шипшини.

Носовички класти в пакети


При нежиті або чханні використовуйте одноразові носовички, якими ще треба знати, як користуватися. Їх треба викидати відразу ж після застосування. Причому не просто у відро для сміття, а спочатку помістивши в целофановий пакетик і зав'язавши. Якщо його не ізолювати, носовичок буде джерелом інфекції приблизно 12 год.

Антибактеріальні серветки знадобляться, щоб "замести сліди". Протирайте всі предмети загального користування: корпоративний телефон, клавіатуру, миша, принтер, кнопку ліфта.

Не нашкодити провітрюванням

"Десятихвилинку" з відкритими вікнами щогодини - це правильно. Хворому потрібне свіже повітря, щоб поліпшувалася робота слизової носоглотки. Зниження концентрації вірусу в приміщенні - шанс не захворіти. Протяги і переохолодження в перші дні хвороби підвищують ризик ускладнень на 30%. Не варто біля застудженого відкривати вікна.
Вернуться к материалу