Сім причин щодня їсти корицю

Опубликовано: 00:45, 28.11.2016
Кориця - спеція, яка століттями використовується в кулінарії різних народів. У Стародавньому Китаї корицю застосовували в якості сильного протизапального засобу.
christmas-spice-dreamstime_l_22130081.jpg (66.02 Kb)

Кориця усуває запалення і запобігає хворобі Альцгеймера


У кориці міститься велика кількість протизапальних речовин. За останні роки з'являється все більше досліджень, що вказують на те, що основною причиною нейродегенеративних захворювань (наприклад, хвороба Альцгеймера, розсіяний склероз або хвороба Паркінсона) є хронічний запальний процес. Як показують медичні спостереження, у країнах Азії, де в їжу вживається велика кількість спецій (у тому числі і багато кориці), поширеність нейродегенеративних захворювань менша, ніж в Європі або в США.

Кориця покращує мозкову діяльність


Для цього зовсім не обов'язково корицю вживати в їжу. Навіть запах цієї спеції може істотно поліпшити мозкову діяльність і надати вам енергії для розумової роботи.

В одному з досліджень, проведеному в США, було показано, що в приміщеннях з запахом кориці добровольці показували кращі результати різних тестів на розумову активність.

Кориця допомагає скинути вагу


Кориця збільшує чутливість клітин до інсуліну, що дозволяє знизити рівень цукру в крові. А при регулярному вживанні цієї спеції можна домогтися зниження ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шість корисних властивостей мандаринової шкірки

Крім зниження рівня цукру в крові, кориця також допомагає приборкати апетит, що робить її незамінним помічником для тих, хто бажає скинути вагу.

Кориця від болю в горлі


Мало хто про це знає, але кориця чудово знімає біль у горлі і допомагає справитися з ангіною. Якщо у вас болить горло, то покладіть 1-2 палички кориці у склянку з водою на кілька годин. Отриманим розчином зі слизом рекомендується полоскати горло. Кориця має виражену антибактеріальну дію, що допоможе вам впоратися з інфекцією в горлі.

Кориця проти раку


У кориці міститься унікальна речовина циннамальдегід, яка пригнічує ріст ракових клітин. В даний час проведені дослідження, які достовірно показують, що циннамальдегід ефективний відносно раку прямої кишки та печінки.

Кориця при синдромі дефіциту уваги і гіперактивності


Як показують медичні спостереження, кориця допомагає зменшити вираженість симптомів дефіциту уваги і гіперактивності у дітей. Ароматерапія з використанням кориці дає хороші результати в лікуванні та реабілітації таких дітей.

Кориця допомагає придушити стан фрустрації і тривоги, що дуже важливо при різних психічних порушеннях.

Кориця проти діабету


Як вже було сказано вище, кориця сприяє зниженню концентрації цукру в крові шляхом збільшення чутливості. Деякі дослідження показують, що кориця здатна підсилити метаболізм глюкози в 20 разів, що істотно покращує можливість регулювати рівень цукру в крові.
Вернуться к материалу