3 способи зрозуміти, чи підходить він тобі в ліжку

Опубликовано: 23:30, 11.06.2015
Психолог і секс-коуч Алекс Мей розповів, як на самому початку відносин передбачити, що очікувати від сексуального життя в майбутньому. Для того щоб дізнатися, зручні туфлі чи ні, потрібно їх приміряти. У сексі те ж саме: щоб бути впевненою, що людина здатна доставляти тобі задоволення кожен день протягом багатьох років, потрібно провести з ним якусь кількість ночей, уважно вивчаючи його. Головне викладено в 3 наведених нижче пунктах. Решта - справа часу і наполегливої роботи.

um86krgm4-k.jpg (31.89 Kb)Він потенційно піддається навчанню в сексі. Під час однієї з перших спільних ночей акуратно дізнайся, як він ставиться до експериментів, секс-іграшок і курсів для пар. Якщо він відповість категоричним "ні", значить, чоловіче его не дозволить йому розвиватися згодом. Найчастіше закоханість у перший рік відносин не дозволяє тобі зауважити, що щось не так в ліжку. Але коли хвиля ендорфінів сходить, сексуальне життя перетворюється на семихвилинну рутину. І якщо ти не з'ясуєш заздалегідь, чи готовий він до розвитку, то через рік ризикуєш зіткнутися з цією проблемою.

У вас схожі сексуальні темпераменти. Неодмінно з'ясуй, до якого з трьох типів він належить: високий - йому потрібно займатися любов'ю щодня, іноді навіть по кілька разів; низький - його цілком влаштує секс раз чи два на місяць; середній - йому потрібен
секс два-три рази на тиждень, таких людей більшість. Але пам'ятай, що темперамент може змінюватися в залежності від стадії відносин, віку і способу життя.

Вам подобаються одні й ті ж ласки, пози і рухи. Якщо ти проти анального сексу, а він тільки про нього і мріє - справа у вас точно не піде. Необхідно заздалегідь обговорити заборони і переваги. Не сподівайся, що він здогадається сам, влаштовуй "розбір польотів". Якщо на початку
відносин чоловік більш податливий для коригування, то потім перевчити його буде дуже складно. Над сумісністю в сексі потрібно попрацювати обом партнерам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як урізноманітнити подружній інтим
Вернуться к материалу