Відносини без штампа в паспорті - всі "за" і "проти"

Опубликовано: 23:30, 24.06.2015
Мрієш про білу сукню, обручки та урочисте одруження у присутності півсотні гостей? А може, ти впевнена, що жити разом можна і без жодних штампів у паспорті? Давай поговоримо про всіх "за" і "проти" союзу, який не зареєстрований офіційно.

grazhdanskii-brak.jpg (18.72 Kb)

Аргументи "за"

Співжиття - це своєрідна репетиція перед тим, як відправитися в РАГС і зв'язати себе узами шлюбу назавжди. Погодься, виходити заміж, не впізнавши, яким буде спільний побут, досить ризиковано.

Змінити відносини між партнерами за допомогою штампа про шлюб неможливо. Якщо двом людям добре разом, то так і буде. А ось союз, який давно тріщить по швах, не скріпити ніякої печаткою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як сподобатися його батькам: ТОП-8 порад

Весілля - це величезна стаття витрат. Але на урочистому заході можна заощадити, а гроші вкласти не в шикарне свято, а в спільне майбутнє.

Поки чоловік і жінка не розписалася, їх утримує не спільно нажите майно, яке після розлучення доведеться ділити навпіл, а справжні світлі почуття.

І приємний бонус - так як ти не є законною дружиною свого чоловіка, приймати у себе в будинку його родичів, а чужу жінку називати мамою, ти не зобов'язана.

Аргументи "Проти"

Перед лицем закону ви вважаєтесь вільними. Ти - незаміжня жінка, а він - холостяк. Ось і виходить - ніхто нікому нічого не винен, та й від любовних зв'язків на стороні ви не застраховані.

Співжиття жодним чином не доводить серйозність намірів партнера, адже жити можна з першою зустрічною, а от створити сім'ю лише з єдиною.

Подібні відносини рано чи пізно змусять жінку думати про те, що чоловік ставиться до неї несерйозно.

Спільне проживання без печатки в паспорті досі засуджується суспільством. Незабаром ти втомишся пояснювати родичам і знайомим, чому ви ще не розписалися.

Пам'ятай, мати, яка народила малюка поза офіційним шлюбом, є незахищеною. Татуся притягнути до відповідальності в разі чого буде неймовірно складно.
Вернуться к материалу