Звички нещасливих пар

Опубликовано: 01:20, 13.09.2015
Не тільки щасливі парочки мають свої секрети, у нещасних теж є кілька. Власне, ці їхні щоденні звички і ритуали і стають вирішальним фактором для того, щоб віднести їх у категорію "нещасних".

ssorabnm.jpg (23.03 Kb)Вони досягли успіху в мистецтві пасивної агресії. Проста фраза "Я злюся на тебе" у них замінилася презирливим виразом обличчя, жартами, напівнатяками і закочуванням очей. Замість того, щоб відкрито обговорити проблему, нещасні пари фактично не визнають її, заганяючи вглиб, що в підсумку призводить до великих скандалів.

Вони порівнюють свою поведінку під час цукерково-букетного періоду і теперішню поведінку. Вони говорять один одному: "А раніше ти собі такого не дозволяв" або "А раніше ти краще стежила за собою", всіляко підкреслюючи те, наскільки з тих пір партнер змінився (не в кращий бік, звісно).

Вони не торкаються один до одного. Нещасні парочки забули про важливість таких дрібниць, як триматися за руки по дорозі в магазин або обніматися, дивлячись телевізор. Емоційна відстань між партнерами проявляється у фізичному відстані, не кажучи вже про те, як слабшає в такому випадку сексуальне бажання ...

Вони неправильно сваряться. Компроміс - цього слова в їхньому арсеналі немає, а ось розлючені крики - справа звичайна. Вони не ставлять інтереси і потреби один одного на перше місце. У них немає бажання робити що-небудь для благополуччя один одного, власні почуття - пріоритет номер 1.

Вони не виявляють достатньої турботи один про одного - саме це, як правило, стає причиною закінчення їх відносин. Вони перестали працювати над відносинами. Обидва партнери відмовилися прикладати зусилля для того, щоб їхній роман розвивався. Якщо справи йдуть погано, вони не намагаються виправити ситуацію, образи один на одного ростуть, адже проблеми не вирішуються самі по собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вони хвалять оточуючих більше, ніж своїх партнерів. Коли мова заходить про компліменти, такі пари набагато більш охоче хвалять колег і подруг, але не один одного. Вони перестали бути вдячними за ці відносини, і трава у дворі сусіда здається їм набагато зеленішою.
Вернуться к материалу